''Тупі, як пробка'': Норвезький лижник висміяв російських спортсменів

Через програшну тактику замість боротьби за "золото" росіянам довелося задовольнятися лише бронзою.
Ханс Крістер Холунд. Фото: Обозреватель.

Норвезький лижник Ханс Крістер Холунд розкритикував тактику росіян під час гонки з масовим стартом на етапі багатоденної гонки "Тур де Скі", передають Патріоти України.

Спортсмен дорікнув суперникам в тому, що вони тягнули лідера збірної Сергія Устюгова на шкоду особистому результату. "Вони тупі, як пробка. Ми чуємо на останньому колі, що Устюгов відстає, і тоді тільки четверо росіян виходять вперед - і бум! Я сміявся про себе, незважаючи на втому. Не знаю, що сказати. Все ж чують: "Устюгов відстає!" І ось раптом ця четвірка попереду. Кумедно", - цитує Холунда Sport24.

У підсумку замість боротьби за "золото" росіянам довелося задовольнятися лише бронзою Олександра Большунова. Слідом за ним до фінішу прийшли ще три спортсмена з РФ - Андрій Ларьков, Максим Вилегжанін і Андрій Собакарьов, зайнявши четверте, п'яте і шосте місця відповідно. Лідер збірної Устюгов показав 16-й результат.

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...

Інфекціоністка пояснила, чому у людей без патологій COVID-19 може бути важким

четвер, 22 жовтень 2020, 17:58

Пацієнти з коронавірусом з групи ризику навіть без патологій можуть мати тяжкий перебіг хвороби. Іноді навіть міцні та здорові люди при COVID-19 можуть померти. Про це розповіла українська лікарка-інфекціоністка з Чернівецької обласної та міської лікар...