
У Мелітополі Запорізької області водій маршрутки відмовився безкоштовно везти ветерана АТО. При цьому маршрутник обізвав його "бабою, яка не хоче за себе платити". Про це в Facebook пише голова міської Спілки учасників АТО Володимир Мінко, повідомляють Патріоти України.
Незабаром водієві довелося виправдовуватися і перепрошувати, оскільки організація провела з ним "виховну бесіду". "Водій смикав учасника АТО за форму і говорив, що він баба, бо за себе платити не хоче", – йдеться у повідомленні в Facebook. За словами Мінка, активісти будуть домагатися штрафу та компенсації моральної шкоди.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в Україні добровольцем, в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...