
У Києві в школі №248 розгорівся скандал через діалог вчителя й учня. Педагога звинуватили в грубому зверненні до семикласника. За словами матері одного з учнів, Тетяни Курилової, вчителька звернулася до її сина та його товариша зі словами: "Ви що, хворі?". Про це вона написала в спільноті "Батьки SOS" у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Син спілкувався із однокласниками, інший хлопчик голосно з кимось розмовляв. Учитель, не розібравшись, так зробила зауваження сину та другій дитині", – пояснила жінка.
Вона уточнила, що на грубість вчительки її син відповів, що вона "сама така", а на вказівку закрити рот запропонував їй зробити те ж саме. "Я в жодному разі не виправдовую свою дитину! Невже вчителю не можна зробити зауваження нормальною мовою? Без образ?" – написала Курилова.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...