
У Києві в школі №248 розгорівся скандал через діалог вчителя й учня. Педагога звинуватили в грубому зверненні до семикласника. За словами матері одного з учнів, Тетяни Курилової, вчителька звернулася до її сина та його товариша зі словами: "Ви що, хворі?". Про це вона написала в спільноті "Батьки SOS" у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Син спілкувався із однокласниками, інший хлопчик голосно з кимось розмовляв. Учитель, не розібравшись, так зробила зауваження сину та другій дитині", – пояснила жінка.
Вона уточнила, що на грубість вчительки її син відповів, що вона "сама така", а на вказівку закрити рот запропонував їй зробити те ж саме. "Я в жодному разі не виправдовую свою дитину! Невже вчителю не можна зробити зауваження нормальною мовою? Без образ?" – написала Курилова.

На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...