Тимошенко стала причиною скандалу у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі

Прокурор САП у справі "Роттердам плюс" Ольга Ярова відвідала форум "Новий курс" Юлії Тимошенко.
Назар Холодницький. Фото: day.kyiv.ua.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький впевнений, що прокурори не повинні відвідувати відверто політичні акції жодного політика. Про це він повідомив в інтерв'ю, інформують Патріоти України.

"Так, вона ходила. Я про це дізнався у листопаді зі ЗМІ, коли був у відрядженні – здається, у Страсбурзі. Одразу після повернення викликав її. Пояснення Ярової мені не сподобалися. Спочатку вона казала, що просто туди заїхала привітати когось із днем народження – водночас на заході у неї був бейджик, отже, потрапила вона туди невипадково і була зареєстрована. Потім казала, що її цікавить гендерна політика кандидата у президенти. На моє глибоке переконання, прокурори не повинні відвідувати такі відверто політичні акції жодного політика. Але найгірше, що в день цього форуму, здається 15 червня 2018 року, вона мені доповідала, що була відсутня на робочому місці через участь в судових засіданнях і необхідність забрати експертизу з КНІСЕ (Київський науково-дослідний інститут судових експертиз), – це був робочий час", - зазначив він.

Холодницький повідомив, що написав скаргу до Кримінально-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП), до якої доклав пояснення Ярової. На уточнююче питання, чи звільнять прокурора, він повідомив: "Це вирішить КДКП. "У скарзі я не ставив питання про міру покарання, вважаю, що комісія здатна сама вирішити, чи є там порушення і, якщо є, то ступінь покарання.

Зрозумійте мене! Я не хочу і не можу допустити ані найменшої політизації антикорупційних органів і САП зокрема. А після такого факту з підлеглою, робити це стає важко. І тут питання не Ярової, а САП в цілому. Я довіряю своїм прокурорам, вони всі дорослі люди і в мене й думки не могло бути стояти цербером і контролювати, хто куди ходить. Тут має бути довіра", - заявив глава САП.

Джерело: Главком

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...

Українська Антарктика: Полярники показали птаха, який полює на яйця пінгвінів

вівторок, 6 грудень 2022, 2:09

Науковці зі станції "Академік Вернадський" показали південнополярного поморника – птаха, який полює на яйця пінгвінів. Птаз відомий також за прізвиськом скуа – від англійської назви south polar skua. Наукова ж назва латиною – Catharacta maccormicki, на...