Тисячі вітань і сотня ялинок: Небайдужі українці яскраво привітали воїнів ЗСУ на фронті (відео)

Бійцям доставлено сто новорічних ялинок, які прикрасили тисячами привітань небайдужих громадян.

Бійцям ЗСУ в Піски, Водяне, Дослідне, Авдіївку (Зеніт, Шахта Бутівка, ПромКом, дев'ятину), Верхньоторецьке, Новгородське, Торецькому, майорських, Світлодарськ дугу і Широкино доставлено сто новорічних ялинок, які прикрасили тисячами привітань небайдужих громадян. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє директор Rozetka.ua Владислав Чечоткін, інформують Патріоти України.

Він нагадав, що реалізація даного проекту стала можлива завдяки чуйності українців, які відгукнулися на відповідний заклик.

З архіву ПУ. Похорон 332-річної московської окупації: На Андрія в Андріївській церкві Києва перше богослужіння Вселенського патріархату (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 9:52

Ця історицна подія відбулася рівно рік тому, 13 грудня 2018 року. Богослужіння очолили екзархи Вселенського патріархату. 13 грудня о 09:30 у Києві в Андріївській церкві почалась перша служба Вселенського патріархату, повідомляють Патріоти України з по...

"Пятница 13-е: прочь суеверия", - психолог

п’ятниця, 13 грудень 2019, 8:23

"В пятницу 13-ого самое время поговорить о суевериях и приметах. У каждого в жизни много желаний, и одно из основных - стабильное и успешное существование", - пише у своєму блозі психолог Сергій Русов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Но для ...