У Алли Пугачової проблеми перед її прощальним концертом на великій сцені

Співачці довелося пройти досить складну терапію, а зараз вона працює над відновленням голосу.

Алла Пугачова. Фото: Teleprogramma.pro.

Алла Пугачова намагається відновити свій голос перед останнім виступом в квітні. Про це повідомляє джерело, близьке до сім'ї, передають Патріоти України.

Ймовірно у неї вже серйозні проблеми з виконанням пісень, оскільки їй довелося пройти досить складну терапію. При цьому Алла Борисівна збирається співати тільки нові пісні. Також і здоров'я Пугачової вимагає особливої уваги - у неї серйозно загострився діабет і проблеми з судинами.

В інтерв'ю телеканалу «Дощ» чоловік Пугачової, шоумен і комік Максим Галкін, детально розповів, як Пугачова готується до грандіозного ювілейного концерту, які пісні збирається виконувати і як працює над голосом. А ще є великі проблеми з квитками, повідомив він - вони в основному у перекупників і стоять вже більше 1000 доларів. При цьому Галкін з Пугачовою навіть не можуть забезпечити квитками друзів.
«Вона відмовляється від прес-конференцій, всі квитки продані - ми не знаємо, що робити, куди людей посадити. Частина квитків є у перекупників, але ми нічого з цим не можемо зробити. В інтернеті озвучують страшні ціни, ну а ми-то тут причому?» - заявив Галкін.
Як розповів Максим Галкін, в їх сімейному особняку є великий басейн, і якщо хтось в ньому купається і співає, то в приміщенні створюється хороша акустика. Внаслідок цього, крім студії і репетиційної бази, вдома Алла Борисівна активно тренує голосові зв'язки саме під час плавання.

Tesla курить осторонь: Електромобіль, розроблений студентами, побив рекорд Гіннесса за швидкістю розгону (відео)

субота, 23 вересень 2023, 23:56

Рекорд було встановлено у Швейцарському інноваційному парку у Дюбендорфі. Під час тест-драйву Mythen, яким керувала Кейт Маггетті, розігнався з місця до 100 км/год всього за 0,956 секунди, а для досягнення цього знадобилася дистанція всього 12,3 метра....

Тваринки були під кайфом: Вівці увірвалися в теплицю і з'їли понад 270 кг канабісу

субота, 23 вересень 2023, 22:16

Стадо овець випадково забрело в теплицю, в якій вирощують лікувальну марихуану. Незвичайні ласощі дісталися тваринам поруч із містом Альмірос у Фессалії, Греція. Вівці забрели в теплицю, намагаючись врятуватися від наслідків шторму Даніель. Про це пише...