
Бабуся військового прокурора Віталія Опанасенка поповнила свій автопарк новим автомобілем - Lexus GX460. Про це написав у Facebook журналіст Василь Крутчак, зазначивши, що Катерині Вербило 82 роки, повідомляють Патріоти України.
"За дивним збігом, бабуся свою машину паркує по вул. Гусовського, 11/11, це буквально 100 метрів від місця, де працює її онук Віталька (вул. Гусовського, 9), мабуть пиріжків онукові на обід привезла", - припустив він.




Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...
В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...