У Бердянську, що у Запорізькій області, сталася аварія на стічному колекторі "Бердянськводоканалу". До ліквідації проблеми у місті частково відключили водопостачання і закрили школи, повідомляють Патріоти України.
Обвал на магістральному каналізаційному колекторі стався у чотирьох місцях 27 січня внаслідок газової корозії верхнього склепіння колектора. Він транспортує до 80% стоків міста. Ввели колектор в експлуатацію у 2002 році.
Поки тривають ремонтні роботи, рятувальники надають допомогу населенню – підвозять технічну воду у райони, де воду повністю перекрили. Зокрема, водою забезпечують і Бердянське територіальне медичне об’єднання, геріатричний пансіонат і дві котельні Бердянського підприємства теплових мереж. А от школи і дитячі садки тимчасово закрили. Загалом на вимушених канікулах опинилися 12 навчальних закладів, 5 садків і 1 лікарня.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...