У Єгипті знайдено таємничий папірус часів Середнього царства про можливе вторгнення інопланетян

Перші дані дійсно сенсаційні. Вчений світ чекає серйозної експертизи самої знахідки та її змісту.

В одному з селищ Єгипту дослідники натрапили на свідоцтва контакту представників прадавніх цивілізацій з прибульцями. Про знахідку повідомив археолог Альберто Туллі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Дослідник каже про зотлілий від часу папірус з текстом про "прибульців з небес". Вік документа оцінюється близько 3500 років, а розповідає він ще більш давній переказ, який відноситься до часу становлення Єгипетської держави.

Згідно з місцевими переказами, зазначеним в манускрипті, в 22 році в небі з'явився небачений вогненний диск. Через кілька днів кількість дисків зросла в кілька разів. Диски вели себе так, ніби були господарями планети.

Тим часом, багато дослідників відносяться до змісту документа скептично. Не всі впевнені і в автентичності, підозрюючи сучасну фальшивку.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...