У кого більше шансів розбагатіти - в одружених чи тих, хто не знайшов "другу половинку", - відповідь психолога (відео)

Сімейний стан людини впливає на її рівень достатку. Людина у шлюбі має більші шанси на багатство у майбутньому. Таку думку в ефірі ObozTV озвучила дитячий і сімейний психолог Катерина Гольцберг, повідомляють Патріоти України.

Вона додала, що це пов`язано з прагненнями людини працювати над собою і вкладатися у роботу чи стосунки. "Взагалі, економічно шлюб дійсно буває вигідний. Але ми говоримо про особисті якості людини, яка до чогось прагне - до освіти, до того, щоб отримати кращу роботу. Така людина старається завести стосунки, а для цього треба вкладатися, адже це велика праця. Той, хто у шлюбі, намагається отримати кращу роботу, є така кореляція", - сказала вона.

На безбідне існування впливає бажання та працьовитість людини, впевнена психолог. Вона зазначила, що це рівнозначно прагненню вступити у шлюб. "Люди які в принципі готові у щось вкладатися, безумовно завжди багатші тих, хто не хоче це робити. Це якісь духовні лінощі, тому люди бідні і не можуть прогресувати. Розвиток завжди супроводжується тим, що ми чогось хочемо, і в шлюб вступити теж хочемо", - пояснила Гольцберг.

Джерело: Обозреватель

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...