У кого більше шансів розбагатіти - в одружених чи тих, хто не знайшов "другу половинку", - відповідь психолога (відео)

Сімейний стан людини впливає на її рівень достатку. Людина у шлюбі має більші шанси на багатство у майбутньому. Таку думку в ефірі ObozTV озвучила дитячий і сімейний психолог Катерина Гольцберг, повідомляють Патріоти України.

Вона додала, що це пов`язано з прагненнями людини працювати над собою і вкладатися у роботу чи стосунки. "Взагалі, економічно шлюб дійсно буває вигідний. Але ми говоримо про особисті якості людини, яка до чогось прагне - до освіти, до того, щоб отримати кращу роботу. Така людина старається завести стосунки, а для цього треба вкладатися, адже це велика праця. Той, хто у шлюбі, намагається отримати кращу роботу, є така кореляція", - сказала вона.

На безбідне існування впливає бажання та працьовитість людини, впевнена психолог. Вона зазначила, що це рівнозначно прагненню вступити у шлюб. "Люди які в принципі готові у щось вкладатися, безумовно завжди багатші тих, хто не хоче це робити. Це якісь духовні лінощі, тому люди бідні і не можуть прогресувати. Розвиток завжди супроводжується тим, що ми чогось хочемо, і в шлюб вступити теж хочемо", - пояснила Гольцберг.

Джерело: Обозреватель

А ви це знали? Дуже небезпечна: Чому не можна тримати фіалку в будинку

середа, 22 вересень 2021, 18:56

Фіалка - популярна квітка в кожному будинку. Багато жінок люблять фіалку, так як ця квітка не сильно вибаглива і дуже швидко росте. Однак багато хто не знає, що фіалку в будинку тримати не сильно добре, зазначають Патріоти України. Ця квітка краде особ...

Хіти тижня. Після заморозків і осіннього холоду Україну накриють два бабиних літа: Синоптик назвав дати і попередив про "сюрпризи"

середа, 22 вересень 2021, 18:30

В Україні восени прогнозуються ще два періоди відчутного потепління, розповів народний синоптик Леонід Горбань, зазначають Патріоти України. За його прогнозом, перше "бабине літо" очікується ближче до середини жовтня. У центральних регіонах України пот...