У кого більше шансів розбагатіти - в одружених чи тих, хто не знайшов "другу половинку", - відповідь психолога (відео)

Сімейний стан людини впливає на її рівень достатку. Людина у шлюбі має більші шанси на багатство у майбутньому. Таку думку в ефірі ObozTV озвучила дитячий і сімейний психолог Катерина Гольцберг, повідомляють Патріоти України.

Вона додала, що це пов`язано з прагненнями людини працювати над собою і вкладатися у роботу чи стосунки. "Взагалі, економічно шлюб дійсно буває вигідний. Але ми говоримо про особисті якості людини, яка до чогось прагне - до освіти, до того, щоб отримати кращу роботу. Така людина старається завести стосунки, а для цього треба вкладатися, адже це велика праця. Той, хто у шлюбі, намагається отримати кращу роботу, є така кореляція", - сказала вона.

На безбідне існування впливає бажання та працьовитість людини, впевнена психолог. Вона зазначила, що це рівнозначно прагненню вступити у шлюб. "Люди які в принципі готові у щось вкладатися, безумовно завжди багатші тих, хто не хоче це робити. Це якісь духовні лінощі, тому люди бідні і не можуть прогресувати. Розвиток завжди супроводжується тим, що ми чогось хочемо, і в шлюб вступити теж хочемо", - пояснила Гольцберг.

Джерело: Обозреватель

Неймовірний гол: Гравець збірної України врятував команду від поразки у Франції

субота, 2 березень 2024, 22:55

Півзахисник Бордо Данило Ігнатенко відзначився голом у матчі проти Родеза в рамках другого дивізіону чемпіонату Франції, передають Патріоти України. Бордо першим відкрив рахунок, проте до кінця першого тайму Родез двічі забив і вийшов уперед. Гості дов...

Уламок був на стінці аорти: В Україні лікарі провели надскладну операцію, врятувавши воїнові життя

субота, 2 березень 2024, 21:28

Українські лікарі виконали надскладну операцію та врятувати життя воїнові. Хірургам вдалося дістати уламок з задньої стінки аорти пацієнта. Про це повідомив лікар-хірург швидкої та невідкладної допомоги Олександрівської лікарні, асистент кафедри хірург...