Перелякався: У Кременчуці жорстко провчили фаната "русского мира" (відео)

Активісти провчили фаната "русского мира" з Кременчука, який писав в інтернеті, як любить РФ. Про це йдеться на сторінці С14 в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Максима Іващенка "підловили" на вулиці міста і без насильства провели з ним виховну бесіду. Як з'ясувалося, "урок" Максим зрозумів і більше не пише в соціальних мережах про свою любов до Росії, живучи в Україні. Також він видалив свою сторінку в інтернеті.

Раніше Іващенко відзначився постами, де висловлював своє захоплення всім, що пов'язано з РФ. Він писав: "Моє серце завжди з Росією і її народом", "Де ми, там і Росія".

"Мій дім затоплює через Росію": Українки влаштували акцію у воді, щоб привернути увагу до катастрофи через підрив ГЕС (відео)

четвер, 8 червень 2023, 17:30

У Данії українські художниці Аліса Малишева та Софія Квітка влаштували перформанс, щоб нагадати світові про трагедію, спровоковану підривом окупантами Каховської гідроелектростанції. Українки зайшли в озеро з плакатами з надписами "Мій дім затопило - у...

ГЕС, розташовані на Дніпрі, знижують потужність виробництва електроенергії: Чого чекати українцям

четвер, 8 червень 2023, 17:24

Гідроелектростанції, розташовані на Дніпрі вище Каховської ГЕС, знижують потужність виробництва для обмеження надходження води у Каховське водосховище, щоб зменшити затоплення. Про це повідомляє Укренерго, передають Патріоти України. Через підтоплення ...