У Криму затримали людину Кадирова із золотим пістолетом

В окупованому місті Саки в ніч з 5 на 6 лютого співробітники російської поліції затримали Мурада Саидова, помічника постійного представника Чечні в Криму. Саїдов з групою з десяти чоловік прибув в ресторан при готелі "Зустріч" в Саках, повідомляють Патріоти України.

Вони зустрілися з підприємцем Ібрагімом Алієвим, який також прибув на зустріч не один. Саїдов запропонував Алієву віддати йому частку в своєму готельному бізнесі. Той відповів відмовою. В результаті зав'язалася бійка, Алієв отримав тяжкі тілесні ушкодження.

За інформацією екс-помічника віце-прем'єра Криму Олександра Таліпова, Мурад Саїдов, крім іншого, пропонував Ібрагіму Алієву "кришування".

Таліпов опублікував в Facebook фото затримання Саидова і його компаньйонів. На фото видно, що серед вилученого у них зброї є як мінімум три звичайних пістолети, одну рушницю і один золотий пістолет. Серед вилучених боєприпасів - патрони для зброї обмеженого ураження. На зустріч представники Чеченської республіки прибули на автомобілі Hummer з московськими номерами.

Тканини з ананасів і грибів, або Як можна врятувати людство від екологічної катастрофи

понеділок, 16 вересень 2019, 7:25

Як і багато підлітків, Сара Кінг кожні кілька тижнів купувала нове вбрання, щоб не відставати від останніх модних трендів, передають Патріоти України. "Коли мені було 16-17 років, я купувала нове вбрання для вечірки і з кожної зарплати, скуповуючи все...

Має знати кожен водій: Як оформити ДТП без поліції по європротоколу, щоб уникнути проблем

понеділок, 16 вересень 2019, 7:08

"В Украине уже несколько лет существует возможность оформить ДТП без полиции с помощью так называемого европротокола (причем не только на бумаге, но и в электронной версии). Однако большинство водителей по-прежнему вызывают на место происшествия патрул...