У Києві мати втопила власних дітей: Стали відомі моторошні подробиці

Київська прокуратура наполягатиме в суді на примусовому лікуванні Катерини Бабкіної, яка підозрюється у вбивстві власних дітей. Жінку планують помістити в психіатричну клініку, заявили в прес-службі прокуратури Києва, повідомляють Патріоти України.

"У момент скоєння злочину підозрювана була в неосудному стані, не могла усвідомити значення її дій та керувати ними – через розлади психічної діяльності", – повідомили правоохоронці.

Вони зазначили, що зібрали незаперечні докази провини Бабкіної в утопленні власних сина і доньки. "Інформація про зникнення п'ятирічного хлопчика і шестирічної дівчинки надійшла увечері 26 жовтня від їхнього батька. За його словами, колишня дружина пішла з дому разом із дітьми й зникла. Її виявили на трасі Київ – Чернігів у неадекватному стані", – пояснили слідчі.

Готують до мобілізації: Окупанти вивозять з Маріуполя чоловіків до фільтраційних таборів

п’ятниця, 20 травень 2022, 15:44

Російські окупанти почали масово вивозити з Маріуполя чоловіків до фільтраційних таборів. Там примусово вивезених готують до мобілізації так званої "армії ДНР". Це пов’язано з великими втратами окупантів у війні та провалом так званого призову в окупов...

Диверсанти в Києві готували теракти на території Михайлівського собору

п’ятниця, 20 травень 2022, 15:30

Більшість російських диверсійних груп були закинуті на територію України і зокрема Києва завчасно. Деякі з них готувалися до вчинення терактів на території Михайлівського собору і поблизу об'єктів, які мають критичне військове значення, розповів в інте...