У Києві відкриють перший в Україні лазерний кінозал

Локацію кінозалу із новою технологією наразі не розголошують.

Мережа кінотеатрів Multiplex підписала контракт з IMAX на запуск лазерної технології в Україні. Про це повідомив комерційний директор компанії Віталій Писаренко на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

«Відкриваємо перший IMAX with Laser в країні, в Києві, вже дуже скоро. Чудова новина як для компанії, так і для всіх любителів кіно», – написав Писаренко.

Зазначимо, що ключовою відмінністю нової технології є використання в якості джерела світла лазера замість потужної 15-кВт ксенонової дугової лампи. У результаті глядачі отримують більш яскраву, чітку картинку з розширеним спектром кольорів і більш глибоким чорним кольором.

Нова система включає пару 4K-проекторів, які відтворюють разом одне велике зображення (або два зображення у випадку з 3D-відео), використовуючи техніку вирівнювання субпікселів. Проектори підтримують швидкість відео до 60 кадрів в секунду. IMAX не розкриває повних технічних специфікацій своєї системи, але наводить порівняльні дані. Новинка на 50% перевищує по яскравості вимоги стандарту DCI. Контрастність вища, ніж у традиційних систем на базі ксенонових ламп.

У центрі Києва військовий вбив двох товаришів по службі

вівторок, 3 жовтень 2023, 12:13

Військовий ЗСУ застрелив двох товаришів по службі в центрі Києва. Його затримали правоохоронці. Про це повідомили Інтерфакс-Україна в столичному головному управлінні поліції, передають Патріоти України. Там розповіли, що інцидент стався на вулиці Лаврс...

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...