
Аби змусити мирних мешканців воювати за "ЛНР" і "ДНР", бойовики відловлюють їх на вулицях і змушують "служити" силою. Так поповнюють нестачу кадрового складу, розповів офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, повідомляють Патріоти України.
"Що стосується мобілізації на окупованих територіях Донбасу, вона у них проходить постійно в зв'язку з тим, що у них некомплект особового складу, і вони всіма методами намагаються змусити мирне населення воювати за фейкові республіки. Жителів відловлюють, є випадки, коли людина скоює злочин, їй пропонують підписати контракт із окупаційними військами і, замість суду та покарання, вона йде воювати.
Щодо заяв про пересування нашої техніки і озброєння, то у рамках запровадження воєнного стану у нас передбачена передислокація деяких підрозділів. Це все пов'язане з навчаннями резервістів. У наступ ніхто йти не збирається, у нас є Мінські домовленості, яких ми бездоганно дотримуємося, що не скажеш про бойовиків", - сказав офіцер.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...