У Ліхтенштейні трагічно загинув великий українець, барон Фальц-Фейн, нащадок засновника і меценат заповідника Асканія-Нова

106-річний барон народився на півдні України і завжди вважав себе частинкою нашої землі. Віллу аристократа, пам'ятка архітектури та гордість Вадуца, з часів набуття незалежності вінчав жовто-блакитний прапор.

 Едуард фон Фальц-Фейн помер за трагічних обставин

У столиці Ліхтенштейну Вадуці на 107-му році життя загинув великий українець, меценат, громадський діяч, племінник засновника заповідника Асканія-Нова барон Едуард фон Фальц-Фейн, зі скорботою повідомляють Патріоти України.

Старий аристократ загинув у власному будинку під час пожежі. Вогонь охопив його чудову віллу приблизно о 8:45 ранку у суботу, 17 листопада. Прибулі на місце трагедії пожежники виявили барона вже мертвим. Причини пожежі на даний момент невідомі.

Барон Едуард Олександр фон Фальц-Фейн був найстарішим жителем Ліхтенштейну. 14 вересня він відсвяткував своє 106-річчя.

Едуард фон Фальц-Фейн народився 14 вересня 1912 року в селі Гаврилівка, нинішня Херсонська область. Він - племінник засновника заповідника Асканія-Нова Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна.

Після перевороту 1917 року разом з родичами Едуард фон Фальц-Фейн виїхав до Німеччини, потім оселився у Франції, а потім перебрався в Ліхтенштейн. Завдяки його зусиллям у лихі 1990-ті вдалося зберегти та примножити унікальний набуток заповідника Асканія-Нова. За заслуги перед нашою країною нагороджений численними відзнаками, у т.ч. двома орденами князя Ярослава Мудрого і орденом За заслуги.

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...

Скаржився на тиск командира: Батьки загиблого курсанта розповіли, що підштовхнуло хлопця до фатального кроку

четвер, 23 березень 2023, 10:26

У неділю, 19 березня, курсант Львівського університету внутрішніх справ Дмитро Гульчук застрелився під час добового наряду. У ДБР смерть хлопця розслідують за статтею "доведення до самогубства". Тим часом батьки Дмитра розповіли "Суспільному" про навча...