Оце так: У "ЛНР" викрили "козака"-педофіла, який займається "патріотичним вихованням" (фото)

В окупованому Луганську, у відділі у справах неповнолітніх "народної міліції" виявили педофіла, який також є "атаманом казаків ЛНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на паблік "Свердловск - ты должен это знать".

Повідомляється, що батьки дітей, що стоять на обліку в "міліції", скаржаться на сексуальні домагання з боку "інспектора з особливо важливих справ" відділу "поліції" у справах неповнолітніх - Олексія Селіванова, який за сумісництвом "атаман "Вірного козацтва", і відповідає за сферу військово патріотичного виховання.

"Заходи подібного характеру проводяться за безпосередньої участі Селіванова і представників його "казацтва". Причому, дії ці повторюються не в перший раз, а адекватна реакція з боку керівництва "поліції" і місцевої "влади" чомусь геть відсутня. Всі звернення до глави "поліції ЛНР" Корнета, за безліччю підписів батьків не дають ніяких реальних дій і результатів", -йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що батьки просили встановити веб-камери в коридорах, щоб можна було запобігти домагянням, або хоча б забезпечити постійне чергування серед вище зазначених дітей, щоб захистити їх від докучань педофіла.

"Усунулися від цього пікантного питання все, хто повинен був це перевірити... Всі вдають, що проблеми немає або вона вирішиться якось "сама собою", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що нині в батьків єдина надія - звернутися через ЗМІ до головного управління "МГБ ЛНР".

"Це схоже на кидалово": Ккраїнці масово скаржаться, що обмінники відмовляються приймати долари

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:22

В Україні банки та обмінники відмовляються приймати частину купюр. Українці масово скаржаться: під час обміну просять заплатити додаткову комісію у розмірі 10-14%, а деякі банкноти взагалі не беруть. "Це абсолютно нормальна практика – 14% комісії за пр...

Небезпека не минула? Пляжі Хургади закривають для купання та дайвінгу після того, як акула вбила росіянина

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:59

8 червня в єгипетському курортному місті Хургада акула напала та з’їла чоловіка живцем поблизу берега. За даними місцевої поліції, загиблий – громадянин Росії. Після нападу акули влада Хургади ввела заборону на купання та водні види спорту на пляжах. Г...