Оце так: У "ЛНР" викрили "козака"-педофіла, який займається "патріотичним вихованням" (фото)

В окупованому Луганську, у відділі у справах неповнолітніх "народної міліції" виявили педофіла, який також є "атаманом казаків ЛНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на паблік "Свердловск - ты должен это знать".

Повідомляється, що батьки дітей, що стоять на обліку в "міліції", скаржаться на сексуальні домагання з боку "інспектора з особливо важливих справ" відділу "поліції" у справах неповнолітніх - Олексія Селіванова, який за сумісництвом "атаман "Вірного козацтва", і відповідає за сферу військово патріотичного виховання.

"Заходи подібного характеру проводяться за безпосередньої участі Селіванова і представників його "казацтва". Причому, дії ці повторюються не в перший раз, а адекватна реакція з боку керівництва "поліції" і місцевої "влади" чомусь геть відсутня. Всі звернення до глави "поліції ЛНР" Корнета, за безліччю підписів батьків не дають ніяких реальних дій і результатів", -йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що батьки просили встановити веб-камери в коридорах, щоб можна було запобігти домагянням, або хоча б забезпечити постійне чергування серед вище зазначених дітей, щоб захистити їх від докучань педофіла.

"Усунулися від цього пікантного питання все, хто повинен був це перевірити... Всі вдають, що проблеми немає або вона вирішиться якось "сама собою", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що нині в батьків єдина надія - звернутися через ЗМІ до головного управління "МГБ ЛНР".

Народила дитину без черепа: У Польщі від українки приховали важку патологію плоду і заборонили робити аборт

понеділок, 26 вересень 2022, 12:44

Громадянка України в Польщі народила мертву дитину з важкою патологією.Все через те, що лікарі приховали патологію у дитини та не дали жінці зробити аборт. Історію українки Марії Яворської розповідають "Факти". . Марія переїхала до Польщі 2 роки тому...

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...