У майбутньому жінки не будуть вагітніти - дітей клонуватимуть: Прогноз українського письменника (відео)

До таких змін молодь треба готувати вже сьогодні.

Джерело: ТСН

Найближчим часом функція народження у людини може зменшитися або взагалі перетворитися на рудимент, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Ніхто не виключає того, що через 50 років дітей будуть клонувати, і нічого поганого в цьому не буде. Живородна функція людини може зменшитися. Я не оцінюю це. Я просто склав пазл і бачу, що це може бути, ймовірність існує. 5% або 25%, або 100% - ніхто не знає. Але це очевидно", — говорить письменник і президент Міжнародної корпорації "Гранд" Володимир Співаковський.

"Ми з вами повинні думати про те, щоб готувати молодь до того, чим займатися. Чому до цього не готувати з самого початку? А ви відкрийте підручник з біології. Там немає жодного слова про клонування, там немає ні слова про ГМО", — наголошує він.


У Харкові хлопець перерізав собі горло і вистрибнув із 8-го поверху

вівторок, 12 листопад 2019, 20:14

23-річний чоловік вистрибнув із вікна власної квартири. 12 листопада близько 7.30 в Харкові біля будинку на вулиці Амосова знайшли труп чоловіка. Особу загиблого встановили. Ним виявився 23-річний чоловік. Про це повідомили у відділі комунікації обласн...

"Потепление, товарищи!": Російські артисти зазбиралися із візитом до Києва

вівторок, 12 листопад 2019, 19:55

Російський рокгурт "Северный флот" 23 лютого виступить у Києві. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький, вказавши, що квитки вже з'явилися у вільному доступі та їх можна купити на відповідних онлайн-сервісах, передають Патріоти України. "Прогрес...