У міні-спідниці при -35: У Казахстані студентка отримала страшне обмороження ніг (фото)

Дівчина на великому морозі довго чекала громадський транспорт.

Дівчина одягла міні-спідницю на мороз -35 і обморозила ноги. Фото: medialeaks.ru

Студентка з Астани (Казахстан) отримала сильне обмороження ніг I і II ступеня, коли пішла на заняття у міні-спідниці. На той момент на вулиці було -35 градусів за Цельсієм, повідомляють Патріоти України з посиланням на Medialeaks.

Ректор університету, в якому вчитися постраждала, заявив, що дівчина прямувала на практику, бо вона вчиться на 4 курсі. Дівчину госпіталізували, після доби в лікарні її виписали. Зараз її здоров’ю нічого не загрожує.

Леся Нікітюк перекрила міст у Києві, приїхала поліція (відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:07

Телеведуча знімає новий туристичний проект, чи був у неї дозвіл на перекриття дорожнього руху, не повідомляється. Відома українська телеведуча Леся Нікітюк задля зйомок своєї тревел-програми перекрила міст у Києві. Дівчина розповіла про пригоду у своєм...

З архіву ПУ. Прямо на робочому місці: Після обстрілу на Донбасі помер лікар, який рятував поранених бійців ОС (фото, відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:00

У листопаді 2018 року Іван Герцен як офіцер запасу був призваний терміном на 18 місяців у Збройні сили України. Працював у військовому госпіталі в Дніпрі, де лікував поранених у зоні ООС бійців. Помер відомий одеський травматолог-ортопед Іван Герцен, я...