У Москві помер культовий актор, який блискучо грав в "Іван Васильович змінює професію" і "Кавказькій полонянці"

За плечима цієї дивовижної та совісної людини тяжка війна в окопах Другої світової та бискуча кар1єра в кіно та театрі

9 березня в Москві (Росія) на 96 році помер актор Володимир Етуш. Про це повідомили в Театрі імені Вахтангова, де десятки років служив Володимир Абрамович, зазначають Патріоти України.

"Володимир Абрамович помер сьогодні о 12:30 в лікарні, куди його відвезли напередодні, в п'ятницю", - повідомив директор Театру ім. Вахтангова Кирило Крок.

За його словами, час і місце прощання з артистом стануть відомі пізніше.

Володимир Етуш народився в 1922 році. У 1940 році він вступив до тетрального училище імені Щукіна, але потім перервав навчання для служби на фронті.Поліція підозрює колишнього хлопця: В Італії вбили 23-річну українку (фото)

неділя, 29 січень 2023, 13:27

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин "зарізав Яну та заховав її тіло". Нині його тримають під вартою у в'язниці округу Мантуї, однак ч...

Українська модель Хлистун поскаржилася на провокації журналістки із Росії

неділя, 29 січень 2023, 13:14

Українська модель Даша Хлистун розповіла, як російська журналістка намагалася поговорити з нею у Франції, де зараз проходить Тиждень моди. За її словами, дівчина знала, що вона з України і, ймовірно, намагалася за її рахунок підняти активність на своєм...