У Москві затримали відповідального за будівництво резиденції Путіна

Вартість робіт на будівництві офіційної резиденції президента РФ в Ново-Огарьово перевищує 5,5 млрд рублів.

У Москві затримали керівника на будівництві резиденції Путіна. Ілюстрація:Runews24

У Москві 21 березня правоохоронці затримали керівника ФГУП "Атекс" при ФСО Андрія Камінова в зв'язку з розкраданням при будівництві резиденції Володимира Путіна в Ново-Огарьово. Як пише Фонтанка, мова йде про розкрадання грошей при будівництві "Об'єкту №53", передають Патріоти України.

За даними видання, цей комплекс - двоповерховий Будинок прийомів, зі спортзалом, готелем та іншими спорудами. Будова - офіційна резиденція Володимира Путіна в Ново-Огарьово. За інформацією ЗМІ, вартість робіт перевищує 5,5 млрд рублів.

Також наголошується, що СК і ФСБ проводять обшуки в Москві і Санкт-Петербурзі - у Камінова і петербурзьких субпідрядників ФГУП "Атекс".

Справа стосовно Камінова і декількох петербурзьких субпідрядників заведена за статтею "Шахрайство в особливо великому розмірі".

"Атекс" займається будівництвом об'єктів федерального значення, а також займається роботою з документами, йдеться на сайті підприємства. Після 2011 року "Атекс" був найбільшим підрядником ФСТ на Кавказі.

Водіям на замітку! Авто з США: Які мінуси у вигідної покупки та чому такі машини можуть не пройти техогляд

понеділок, 27 березень 2023, 19:39

Останнім часом все частіше українським водіям трапляються пропозиції придбати автомобіль, пригнаний із США. Більшість із них виглядають досить вигідними. Але диявол криється в деталях. Деталях вимог до авто, передають Патріоти України. OBOZREVATEL поці...

Українцям платять по 16 тис. грн від Червоного Хреста: Хто може отримати та як подати заявку

понеділок, 27 березень 2023, 19:28

Українським ветеранам війни, які отримали інвалідність через повномасштабну війну, виплачують по 16 тис. грн від Червоного Хреста України (ККУ, не Міжнародного Комітету Червоного Хреста, це різні організації). Виплати здійснюються по 4 тис. грн на міся...