У МОЗ розповіли, скільки води треба пити, щоб залишатися здоровими

Українцям варто вживати більше води в чистому вигляді, а також їсти більше овочів та фруктів.

Ілюстрація: gosindex.ru

Для того, щоб залишатися здоровим, щодня потрібно випивати достатню кількість води. Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляють Патріоти України.

"Часто люди недооцінюють вплив на самопочуття і здоров’я такої простої речі. Натомість від нормального водного балансу в організмі залежить, як ми себе почуваємо, мислимо та діємо", - зазначила урядовець.

Наприклад, вода виконує функції амортизації та змащення суглобів, регулює температуру тіла та забезпечує живлення головного і спинного мозків. Також достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку та всього організму.

При цьому потреби у воді залежать від вашого віку, фізичної активності, температури навколишнього середовища, стану здоров’я, а також статі.

"Доросла активна людина може витрачати до 3 літрів води на день. Тож рекомендована добова норма варіюється в межах від 2,5 до 3,7 літра для чоловіків та близько 2 - 2,7 літра для жінок", - пояснила Супрун.

Вона радить українцям вживати більше води в чистому вигляді, а також їсти більше овочів та фруктів. "Це допоможе тримати водний баланс вашого організму в нормі й ви почуватиметеся значно краще", – додала урядовець.

Зниження випаровування води, плюс електрика для 100 мільйонів будинків: Науковці пропонують покрити водосховища Землі сонячними панелями

неділя, 19 січень 2025, 6:40

Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...

В Україні замість МСЕКів запрацювала нова система: Ось що потрібно знати хворим

неділя, 19 січень 2025, 6:22

В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...