У МОЗ розповіли, скільки води треба пити, щоб залишатися здоровими

Українцям варто вживати більше води в чистому вигляді, а також їсти більше овочів та фруктів.

Ілюстрація: gosindex.ru

Для того, щоб залишатися здоровим, щодня потрібно випивати достатню кількість води. Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляють Патріоти України.

"Часто люди недооцінюють вплив на самопочуття і здоров’я такої простої речі. Натомість від нормального водного балансу в організмі залежить, як ми себе почуваємо, мислимо та діємо", - зазначила урядовець.

Наприклад, вода виконує функції амортизації та змащення суглобів, регулює температуру тіла та забезпечує живлення головного і спинного мозків. Також достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку та всього організму.

При цьому потреби у воді залежать від вашого віку, фізичної активності, температури навколишнього середовища, стану здоров’я, а також статі.

"Доросла активна людина може витрачати до 3 літрів води на день. Тож рекомендована добова норма варіюється в межах від 2,5 до 3,7 літра для чоловіків та близько 2 - 2,7 літра для жінок", - пояснила Супрун.

Вона радить українцям вживати більше води в чистому вигляді, а також їсти більше овочів та фруктів. "Це допоможе тримати водний баланс вашого організму в нормі й ви почуватиметеся значно краще", – додала урядовець.

Делікатес королів: На Прикарпатті чоловік випадково знайшов рідкісний гриб, що цінується на вагу золота

середа, 24 червень 2026, 8:39

Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...

Подекуди вже вище 40: Наталка Діденко розповіла, чи дійде з Європи до України аномальна спека

середа, 24 червень 2026, 8:21

Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...