"У неї напрочуд лагідний голос і вдача, проте, коли дивишся на цю жінку в гніві, тихо тішишся, що з нею зараз по один бік барикад": У мережі розповіли про військового медика з незвичним позивним

Жінка живе в "сірій зоні" поблизу передової. Медик за професією, вона вирішила допомагати українським воїнам, рятувати їх життя та здоров’я.

В мережі розповіли історію медика 53 ОМБр з незвичним позивним - "Відьма". Про це йдеться на сторінці спільноти "Повернись живим" у Facebook, передають Патріоти України.

Жінка живе в "сірій зоні" поблизу передової. Медик за професією, вона вирішила допомагати українським воїнам, рятувати їх життя та здоров’я.

"У медика 53 ОМБр з позивним "Відьма" напрочуд лагідний голос і вдача, проте, коли дивишся на цю жінку в гніві, тихо тішишся, що з нею зараз по один бік барикад", - розповідають про неї в спільноті.

Жінка пригадує, як рятувала свого першого пораненого. "Це було ще в медроті, в Очеретяному. Був – я вже не пригадую – в Авдіївці чи в Красногорівці обстріл. Хлопеця добряче посікло… Найстрашніше було, звісно, що не довезеш. Серйозні поранення, так, але він вижив. Провідувати його потім приходили. Це навряд колись забудеться! Перші, ті, хто вмирає в тебе на руках, і от ці от поранені", - ділиться емоціями від пережитого "Відьма".

За її словами, що медики, що військові на передовій навіть сплять у формі, будучи в повній бойовій готовності, адже ворог може напасти в будь-який момент. "Спимо в формі, тому що, коли починаються обстріли, часу немає вдягатися. Тим паче, коли летить близько, треба думати не лише про хлопчиків, котрі там, а й про особовий склад підрозділу. Усі наготові сидимо в медичному пункті, тому що жорсткі обстріли, постійні обстріли!" – зазначає "Відьма".

Вона зазначає, що на передовій виконує також і функції військового психолога. "До мене ставляться як до мамки! У кого які проблеми, приходять жаліються, радяться… намагаюся допомогти. То дружина зрадила, то батьки нерви мотають, то батько запив… ну, "кожна хата своїм горем напхата". Тим паче, ми тут хоч іноді більш-менш виїжджаємо кудись, а хлопці там тупо сидять в окопах. От ця повсякденність, сірість – воно також пригнічує!" – говорить медик.

Жінка підкреслює, що для неї найважливіше – щоб кожний військовий вижив. "З цим борешся. Для деяких важливі медалі. Для мене найголовніше – кожен, хто вижив, кожен врятований – це уже нагорода!" – підсумовує вона.


В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...

Слухання парламенту ЄС: Росія в ході війни завдала екології України збитків у $35 мільярдів

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:15

Російське повномасштабне вторгнення завдало екології України збитків у 35,3 млрд доларів, а мільйони гектарів природних заповідників наразі знаходяться під загрозою. Про це міністр екології Руслан Стрілець заявив на слуханнях в Парламенті ЄС в Страсбур...