У НСТУ зробили важливу заяву щодо переговорів з претендентами на "Євробачення"

Наразі Національна суспільна телерадіокомпанія України не веде переговори з музикантами про участь на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення". Про це 27 лютого заявила PR-директор НСТУ Вікторія Сидоренко, повідомляють Патріоти України.

"На цей момент ні з ким новим ми переговорів поки що не ведемо. Ми розглядаємо всі варіанти щодо подальшого розвитку цієї ситуації, проводимо консультації", – сказала Сидоренко.

"Коли Maruv не погодилася підписати договір, ми запропонували такий договір учасникам, які здобули друге місце і третє місце, відповідно", - додала вона.

Сидоренко зазначила, що Freedom Jazz і Kazka отримали пропозицію телефоном і відмовилися від участі в конкурсі, детально не ознайомлюючись із договором.

Вона також сказала, що має побоювання, що інші музиканти також би відмовлялися, "бо мають гастролі в РФ", а Євробачення привертає до цього увагу.

Гурт Brunettes shoot Blondes, який посів 4-те місце у фіналі Нацвідбору на Євробачення, вирішив заздалегідь відмовитися від участі у конкурсі, хоча НСТУ їм не пропонувала. За словами Сидоренко, НСТУ має назвати учасника від України в перший тиждень березня.

Батюшка виявився... комуністом: На Закарпатті священник УПЦ МП постане перед судом (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:54

На Закарпатті священник УПЦ Московського патріархату постане перед судом за те, що пропагував комуністичні та ідеї тоталітарного режиму, а також підтримував армію Росії. Про це повідомила пресслужба обласної поліції Закарпаття, передають Патріоти Украї...

Пропозиції щодо реформування грального бізнесу: чи потрібна галузі цифровізація

четвер, 28 вересень 2023, 21:50

Пропозиції Мінцифри з реформування гральної сфери: усунення КРАІЛ, автоматизація ліцензування та стягування податків. Відмінність легальних казино, реакція представників КРАІЛ. До Верховної Ради надійшов на розгляд підготовлений Мінцифрою законопроєкт ...