
Поліцейські перевіряють інформацію про озброєних людей, які виїхали в напрямку Одеси.
Як повідомили правоохоронці на офіційній сторінці у Facebook, по спецлінії 102 надійшло повідомлення про те, що з Києва у напрямку півдня виїхали два автобуси з озброєними людьми.
"Правоохоронці вживають превентивні заходи, спрямовані на недопущення дестабілізації оперативної обстановки в регіоні", — зазначено у повідомленні поліції.
Водночас глава Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що в Одесу були відправлені проплачені молодики.
"Зовсім нещодавно так само були помітні в інших регіонах, де здійснювали незрозумілі провокації, імітуючи протести праворадикальних сил під прапором якоїсь"Традиції і порядку", — написав він, наголосивши, що всі були зупинені ще на під'їзді до Одеси.














У коментарях пишуть про підозрілі автомобілі.


У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...
Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...