У підданих Путіна зіпсована репутація в Європі: У Норвегії арештували росіянина за підозрою в здійсненні теракту

Росіянину за вчинення теракту згідно із Кримінальним кодексом Норвегії загрожує до 21 року тюремного ув'язнення.
Росіянин напав на жінку в Осло. Фото: ЖЖ.

В Норвегії суд арештував на місяць 20-річного росіянина, який 18 січня в супермаркеті міста Осло напав із ножем на жінку. Адвокат Ула Лунде переконує, що росіянин неврівноважений, адже вважає, що всі християни заслуговують смерті. Про це повідомляє Aftenposten, передають Патріоти України.

"Утримання під вартою необхідне для громадськості. Я кажу це, незважаючи на те, що я захисник", - заявив адвокат. "Він небезпечний для життя і здоров'я. Він може вийти, взяти автобус і здійснити терористичний акт", - зазначив Лунде.

Суд призначив росіянину психіатричну експертизу. "Ми перебуваємо на ранній стадії розслідування першого терористичного випадку в Норвегії після 22 липня (2011 року - дня теракту Андреаса Брейвіка. - Ред.)", - сказали в поліції. Зловмисник купив ніж в Осло. Жертву, ймовірно, він обрав навмання.

"Цей чоловік сказав під час допиту, що він хотів убити кількох людей, і ще це був акт тероризму", - зазначили правоохоронці. Водночас адвокат зауважив, що 20-річний росіянин розповів про намір здійснити кілька терористичних актів у Норвегії та інших європейських країнах. "Він самотній вовк і діяв сам. Він не має мережі в Росії і не пов'язаний з ІДІЛ", - зазначив захисник. Росіянину за вчинення теракту згідно із Кримінальним кодексом Норвегії загрожує до 21 року тюремного ув'язнення.

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...