У Польщі стався землетрус на шахті, під завалами опинилися гірники

На південному заході Польщі 29 січня стався сильний землетрус. Через поштовхи в шахті Рудна поблизу міста Польковіце десятки гірників опинилися під землею. Останнього гірника вдалося знайти наступного дня після завалу шахти - 30 січня, повідомляють Патріоти України.

Поштовх стався близько 14:00 за місцевим часом на глибині 770 метрів, повідомляють місцеві видання. Під час землетрусу під землею перебували 32 гірники. Частина з них змогла вибратися з шахти самостійно, проте 8 осіб залишалися під завалами. До лікарні з незначними ушкодженнями доправили семеро людей.

Надвечір рятувальникам вдалося витягнути 5 шахтарів, з двома вони мають контакт. Останного гірника знайшли наступного дня, у полудень 30 січня. Пошуки зниклого гірника тривали 18 годин. Він самостійно зміг дістатися до машини рятувальників.

Поштовх магнітудою 4,8 відчувався також у містах Любін і Глогув, мешканці яких скаржилися на тремтіння стін в будинках. Рудна – найбільша шахта з видобутку мідної руди в Європі і одна з найбільших в світі.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.