У робота Софії з'явилася молодша сестра (фото, відео)

Гонконгська інженерно-робототехниічна компанія Hanson Robotics створила "маленьку Софію", повідомляють Патріоти України.

"Маленька Софія - молодша сестра Софії і новий член родини Хансон Роботікс", - кажуть у компанії. Робот вчитиме дітей програмуванню.

Маленька Софія зростом 35,5 см. Вона вміє ходити, говорити, співати, грати в ігри і, як і її старша сестра.

"Маленька Софія - така ж незвичайна особистість, як робот Софія. Вона - єдиний робот з людським обличчям, здатний генерувати найрізноманітніші вирази. Вона не тільки реагує на команди, а й бере активну участь у розмовах", - йдеться в описі від компанії на Kickstarter.

Малу копію робота Софії створили, щоб зробити програмування і знайомство з штучним інтелектом цікавою і корисною пригодою для дітей 7-13 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робот Софія зависла на відповіді про корупцію

Міні-копію розробили і виготовили ті ж вчені, робототехніки та інженери, що створили оригінального робота Софію.

В Україну завітала зима: Верхів'я Карпат вкрилися снігом, у горах мороз

неділя, 24 жовтень 2021, 20:48

У Карпатських горах 24 жовтня температура повітря опустилася нижче нуля, а гірські вершини вкрилися снігом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Чорногірський гірського пошуково-рятувальний пост. Станом на ранок неділі горі Піп Іван Чорногірсь...

Цю націю московській орді вже не скорити: Уславлені подвигами десантники ЗСУ подякували молоді за патріотизм та підхопили флешмоб, заспівавши "Батько наш Бандера" (відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 20:36

Десантники 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується у Львові, приєдналися до пісенного флешмобу "Батько наш Бандера", повідомляють Патріоти України з посиланням на фейсбук-сторінку бригади. . "Національно-патріотичне виховання дітей – нев...