У робота Софії з'явилася молодша сестра (фото, відео)

Гонконгська інженерно-робототехниічна компанія Hanson Robotics створила "маленьку Софію", повідомляють Патріоти України.

"Маленька Софія - молодша сестра Софії і новий член родини Хансон Роботікс", - кажуть у компанії. Робот вчитиме дітей програмуванню.

Маленька Софія зростом 35,5 см. Вона вміє ходити, говорити, співати, грати в ігри і, як і її старша сестра.

"Маленька Софія - така ж незвичайна особистість, як робот Софія. Вона - єдиний робот з людським обличчям, здатний генерувати найрізноманітніші вирази. Вона не тільки реагує на команди, а й бере активну участь у розмовах", - йдеться в описі від компанії на Kickstarter.

Малу копію робота Софії створили, щоб зробити програмування і знайомство з штучним інтелектом цікавою і корисною пригодою для дітей 7-13 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робот Софія зависла на відповіді про корупцію

Міні-копію розробили і виготовили ті ж вчені, робототехніки та інженери, що створили оригінального робота Софію.

А ви це знали? Фольклорист розповіла про українські традиції під час Великого посту

п’ятниця, 22 березень 2019, 17:13

22 березня християни відзначають день сорока святих. У цей день шанується пам'ять сорока Севастійських мучеників. Це свято має релігійну основу, але відбулося переплетення язичницьких, народних і релігійних традицій. Про це розповіла Ярина Закальська, ...

''Росія втратила Україну": Сербський терорист "ДНР" влаштував істерику і заявив, що Москва годує Київ

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:59

Відомий найманець із Сербії, снайпер терористів "ДНР" Деян "Декі" Берич заявив, що РФ "втратила Україну" через "антиросійську ідеологію". В інтерв'ю "Комсомольской правде" Берич назвав Україну дикою та сказав, що декілька останніх поколінь населення на...