У робота Софії з'явилася молодша сестра (фото, відео)

Гонконгська інженерно-робототехниічна компанія Hanson Robotics створила "маленьку Софію", повідомляють Патріоти України.

"Маленька Софія - молодша сестра Софії і новий член родини Хансон Роботікс", - кажуть у компанії. Робот вчитиме дітей програмуванню.

Маленька Софія зростом 35,5 см. Вона вміє ходити, говорити, співати, грати в ігри і, як і її старша сестра.

"Маленька Софія - така ж незвичайна особистість, як робот Софія. Вона - єдиний робот з людським обличчям, здатний генерувати найрізноманітніші вирази. Вона не тільки реагує на команди, а й бере активну участь у розмовах", - йдеться в описі від компанії на Kickstarter.

Малу копію робота Софії створили, щоб зробити програмування і знайомство з штучним інтелектом цікавою і корисною пригодою для дітей 7-13 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робот Софія зависла на відповіді про корупцію

Міні-копію розробили і виготовили ті ж вчені, робототехніки та інженери, що створили оригінального робота Софію.

Хіти тижня. Експерт назвав хвороби з 1100-відсотковим ризиком смерті при коронавірусі

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 1:00

За словами академіка, деякі захворювання збільшують ризик госпіталізації в шість разів. Серцево-судинні захворювання ускладнюють перебіг коронавіруса, збільшуючи ризик госпіталізації в шість разів, а ймовірність смерті зростає в 12 разів або на 1100 ві...

Оцінили талант: Українського футболіста хочуть зробити гравцем збірної Німеччини

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:32

Українець нещодавно дебютував на дорослому рівні, зігравши в товариському матчі проти "Регенсбурґа". 18-річного українського форварда "Нюрнберга" Еріка Шуранова можуть натуралізувати в Німеччині, інформують Патріоти України. Як повідомляє Bild, за футб...