У робота Софії з'явилася молодша сестра (фото, відео)

Гонконгська інженерно-робототехниічна компанія Hanson Robotics створила "маленьку Софію", повідомляють Патріоти України.

"Маленька Софія - молодша сестра Софії і новий член родини Хансон Роботікс", - кажуть у компанії. Робот вчитиме дітей програмуванню.

Маленька Софія зростом 35,5 см. Вона вміє ходити, говорити, співати, грати в ігри і, як і її старша сестра.

"Маленька Софія - така ж незвичайна особистість, як робот Софія. Вона - єдиний робот з людським обличчям, здатний генерувати найрізноманітніші вирази. Вона не тільки реагує на команди, а й бере активну участь у розмовах", - йдеться в описі від компанії на Kickstarter.

Малу копію робота Софії створили, щоб зробити програмування і знайомство з штучним інтелектом цікавою і корисною пригодою для дітей 7-13 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робот Софія зависла на відповіді про корупцію

Міні-копію розробили і виготовили ті ж вчені, робототехніки та інженери, що створили оригінального робота Софію.

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "

Хіти тижня. ''Путин закончит, как Гитлер'': В Україні пообіцяли Росії парад ЗСУ в Москві (відео)

п’ятниця, 24 травень 2019, 1:00

Війна Росії проти України завершиться парадом української армії в столиці країни-агресора і судом над президентом РФ Володимиром Путіним. Таку заяву зробив в ефірі ObozTV депутат Верховної Ради України від фракції "Народний фронт", учасник війни на Дон...