У Росії "поховали" Путіна (фото)

Путін поховав вільний інтернет — жителі Набережних Човнів поховали Путіна.

Путіна "поховали" у Набережних Челнах. Фото: соцмережі.

У Набережних Човнах (РФ) з'явилася "могила" президента Росії Володимира Путіна, на якій встановлено пам'ятник із його фотографією. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал "Бессрочка | Челны Info". Уточнюється, що "похорони" пройшли біля будівлі Слідчого комітету Росії, передають Патріоти України.

"Путін поховав вільний інтернет — жителі Набережних Човнів поховали Путіна", — йдеться в повідомленні. Відомо, що протестну акцію активісти влаштували 10 березня. Зазначимо, датою смерті Путіна на його ж пам'ятнику вказаний 2019 рік.

"Він вкрай забобонний. Боїться таких речей як вогню", "Моральним трупом він був ще тоді, як прийшов до влади", — прокоментували новину користувачі мережі.

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок".

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати.

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...