У Росії "поховали" Путіна (фото)

Путін поховав вільний інтернет — жителі Набережних Човнів поховали Путіна.

Путіна "поховали" у Набережних Челнах. Фото: соцмережі.

У Набережних Човнах (РФ) з'явилася "могила" президента Росії Володимира Путіна, на якій встановлено пам'ятник із його фотографією. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал "Бессрочка | Челны Info". Уточнюється, що "похорони" пройшли біля будівлі Слідчого комітету Росії, передають Патріоти України.

"Путін поховав вільний інтернет — жителі Набережних Човнів поховали Путіна", — йдеться в повідомленні. Відомо, що протестну акцію активісти влаштували 10 березня. Зазначимо, датою смерті Путіна на його ж пам'ятнику вказаний 2019 рік.

"Він вкрай забобонний. Боїться таких речей як вогню", "Моральним трупом він був ще тоді, як прийшов до влади", — прокоментували новину користувачі мережі.

Відводив підбитий літак від житлових будинків: На Донеччині загинув 24-річний льотчик-герой

понеділок, 30 січень 2023, 16:59

На Донеччині під час виконання бойового завдання 27 січня загинув 24-річний пілот Данил Мурашко. На підбитому літаку, не зважаючи на малу висоту, він намагався відвести літак від житлових будинків у Краматорському районі, передають Патріоти України. У ...

Перемога близько? Найбільша авіакомпанія Європи готується до повернення в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 16:44

Найбільша авіакомпанія Європи Ryanair має намір повернутися в Україну відразу після перемоги України над Росією, передають Патріоти України. Як заявив генеральний директор Ryanair Майкл О'лірі, зараз авікомпанія активно наймає українських пілотів та бо...