У скреп істерика: Росія надіслала Україні ноту через завершення договору про дружбу

Міністерство закордонних справ Росії надіслало Україні ноту у зв'язку з припиненням дії Договору про дружбу, співпрацю і партнерство з Російською Федерацією. Про це йдеться в заяві на сайті МЗС РФ, яку було опубліковано 12 березня, повідомляють Патріоти України.

У російському відомстві підкреслили, що договір про дружбу припиняє дію з 1 квітня 2019 року з ініціативи української сторони. На думку Москви, Україна порушила договір, ратифікувавши меморандум про підтримку операцій НАТО, а також закріпивши у Воєнній доктрині і Конституції курс на вступ у Північноатлантичний альянс та Європейський союз.

МЗС Росії наполягає, що Україна веде “цілеспрямований наступ на російську мову та права російськомовного населення“.

“Припускаємо, що договір міг дещо застаріти, усе-таки підписано його було понад 20 років тому. Але сталося це явно не з провини Москви, яка завжди заявляла про готовність до переговорів і обговорення конкретних пропозицій щодо модернізації договірно-правової бази, включно з договором про дружбу від 1997 року“, – заявили у МЗС.

Договір між Україною і РФ було підписано 31 травня 1997 року в Києві строком на 10 років. Верховна Рада ратифікувала документ 14 січня 1998 року, Держдума РФ – 25 грудня 1998 року. Договір набув чинності 1 квітня 1999 року (з моменту обміну ратифікаційними грамотами).

Згідно з договором, його дія автоматично продовжувалася на наступні десятирічні періоди, якщо жодна зі сторін не заявить про своє бажання припинити його дію не менше ніж за шість місяців до закінчення чергового десятирічного періоду.

"Прокинься, мамо, я голодний!": Як кіт кумедно розбудив господиню за допомогою "ранкового душу" (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:32

Кіт вирішив по особливому розбудити господиню. Відповідне відео методу чотирилапого – дівчина опублікувала у соціальних мережах, передають Патріоти України. Згідно з роликом, чотирилапий зовсім не хотів спати, а активно поводився на поличці поруч з ліж...

З архіву ПУ. Дика природа: Тигр напав на ведмедя, та ... дуже швидко зрозумів свою помилку (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:10

Національний парк Рантхамбор - це один із самих великих заповідників Індії. Його площа становить майже 400 км, і знаходиться він недалеко від великого міста Джайпуру. Рантхамбор був заснований в 1950-х рр. і став одним із заповідників країни в проекті ...