У скрепному місці: У Росії з-під землі забив фекальний гейзер (фото)

Фотографії та відео затопленої дороги і фонтану, який б'є з-під каналізаційного люка, виклали в соцмережі місцеві жителі.

На місці події. Фото: ФБ

У російському місті Сєров на проїжджій частині однієї з вулиць через проблеми з каналізацією забив "фекальний гейзер", повідомляють Патріоти України.

Як відомо, Сєров в лютому 2017 року прославився завдяки бурульці-сталагміту з фекалій, яка утворилася в одному з аварійних гуртожитків міста.

Пізніше сталагміт був церемоніально зламаний і відданий вогню місцевими жителями. В інтернеті навіть з'явився твіттер-аккаунт від імені сталагміта.

Однак це не допомогло жителям аварійного будинку - дірки в комунікаціях так ніхто і не заклав, і в будівлі утворилася нова бурулька.

Увага, небезпека! Україну "атакують" змії

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:57

Кількість постраждалих щодня росте. У Львівській області чотирьох осіб госпіталізували після укусів змій, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, постраждалі проживаю...

Увага! МВС підготувало "пастку" для українських водіїв (відео)

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:50

Тепер буде набагато складніше довести свою правоту в ДТП. Нові правила оформлення ДТП, які ввело своїм наказом Міністерство внутрішніх справ, надають недобросовісним співробітникам поліції великі можливості для зловживань. Про це розповів у ефірі ObozT...