У скрепному місці: У Росії з-під землі забив фекальний гейзер (фото)

Фотографії та відео затопленої дороги і фонтану, який б'є з-під каналізаційного люка, виклали в соцмережі місцеві жителі.

На місці події. Фото: ФБ

У російському місті Сєров на проїжджій частині однієї з вулиць через проблеми з каналізацією забив "фекальний гейзер", повідомляють Патріоти України.

Як відомо, Сєров в лютому 2017 року прославився завдяки бурульці-сталагміту з фекалій, яка утворилася в одному з аварійних гуртожитків міста.

Пізніше сталагміт був церемоніально зламаний і відданий вогню місцевими жителями. В інтернеті навіть з'явився твіттер-аккаунт від імені сталагміта.

Однак це не допомогло жителям аварійного будинку - дірки в комунікаціях так ніхто і не заклав, і в будівлі утворилася нова бурулька.

Хіти тижня. Яблуко від яблуні: Стали відомі подробиці про батька учня, який тероризував столичну школу (відео)

понеділок, 11 грудень 2017, 20:00

Сусіди нічого незвичного за родиною не помічали, а от педагоги кажуть, що навіть коли мама хлопчика була жива – насильство в родині вже процвітало. ЗМІ повідомили подробиці про батька восьмирічного учня, через якого цілий клас столичної школи пішов на ...

Збудують супермаркет? У столиці продали історичний будинок часів УНР

понеділок, 11 грудень 2017, 18:58

Будівлю планують продати за 210 млн грн. Фонд гарантування вкладів знайшов потенційного власника будівлі військового міністерства часів Української народної республіки та Української держави при гетьмані Павлу Скоропадському в Києві, повідомляють Патрі...