У скрепному місці: У Росії з-під землі забив фекальний гейзер (фото)

Фотографії та відео затопленої дороги і фонтану, який б'є з-під каналізаційного люка, виклали в соцмережі місцеві жителі.

На місці події. Фото: ФБ

У російському місті Сєров на проїжджій частині однієї з вулиць через проблеми з каналізацією забив "фекальний гейзер", повідомляють Патріоти України.

Як відомо, Сєров в лютому 2017 року прославився завдяки бурульці-сталагміту з фекалій, яка утворилася в одному з аварійних гуртожитків міста.

Пізніше сталагміт був церемоніально зламаний і відданий вогню місцевими жителями. В інтернеті навіть з'явився твіттер-аккаунт від імені сталагміта.

Однак це не допомогло жителям аварійного будинку - дірки в комунікаціях так ніхто і не заклав, і в будівлі утворилася нова бурулька.

Хіти тижня. "Нам нравится, как врет президент. И вот эти. Пусть врут! Хорошо же врут, душевно!": Олена Риковцева про росіян

субота, 21 жовтень 2017, 2:00

"Европа нам не нужна. Она мешает нашему развитию. Потому что мы под всеми этими санкциями развиваемся лучше, чем любая европейская страна", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олена Рикоцева, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Это спокойно, с...

Для відкриття благодійного фонду: В Україну прибуде культовий американський режисер

субота, 21 жовтень 2017, 0:30

Девід Лінч зустрінеться зі студентами, чиновниками, а також представниками творчої еліти. Автор серіалу "Твін Пікс" Девід Лінч відвідає Україну 16-18 листопада. У зазначений період відбудеться офіційне відкриття українського представництва всесвітнього...