У скрепному місці: У Росії з-під землі забив фекальний гейзер (фото)

Фотографії та відео затопленої дороги і фонтану, який б'є з-під каналізаційного люка, виклали в соцмережі місцеві жителі.

На місці події. Фото: ФБ

У російському місті Сєров на проїжджій частині однієї з вулиць через проблеми з каналізацією забив "фекальний гейзер", повідомляють Патріоти України.

Як відомо, Сєров в лютому 2017 року прославився завдяки бурульці-сталагміту з фекалій, яка утворилася в одному з аварійних гуртожитків міста.

Пізніше сталагміт був церемоніально зламаний і відданий вогню місцевими жителями. В інтернеті навіть з'явився твіттер-аккаунт від імені сталагміта.

Однак це не допомогло жителям аварійного будинку - дірки в комунікаціях так ніхто і не заклав, і в будівлі утворилася нова бурулька.

Хіти тижня. "Понаехавшая вернулась из Армянска в Россию. Дышала кислотой до 4 сентября. В России врач ее шокировал - "химический ожог горла", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 18 вересень 2018, 23:05

Кримчани вже не раді... Процес прозріння повільно, але йде... Про це у своєму блозі пише Кримський бандерівець, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "1. Симферополь. 4-го сентября в 7-ой горбольнице лор поставил диагноз “токсическое отр...

"Російська армія слабка за визначенням. Побудована на неправильних моральних принципах", - військовий дипломат розповів, чи встоїть Україна у разі масштабної атаки РФ

вівторок, 18 вересень 2018, 23:00

У нас є ресурси давати відсіч до певного моменту та можливість розраховувати на допомогу НАТО. Російська армія слабка за визначенням. Про це в інтерв'ю сказав військовий дипломат Олександр Поліщук, передають Патріоти України. "Побудована на неправильни...