У скрепному місці: У Росії з-під землі забив фекальний гейзер (фото)

Фотографії та відео затопленої дороги і фонтану, який б'є з-під каналізаційного люка, виклали в соцмережі місцеві жителі.

На місці події. Фото: ФБ

У російському місті Сєров на проїжджій частині однієї з вулиць через проблеми з каналізацією забив "фекальний гейзер", повідомляють Патріоти України.

Як відомо, Сєров в лютому 2017 року прославився завдяки бурульці-сталагміту з фекалій, яка утворилася в одному з аварійних гуртожитків міста.

Пізніше сталагміт був церемоніально зламаний і відданий вогню місцевими жителями. В інтернеті навіть з'явився твіттер-аккаунт від імені сталагміта.

Однак це не допомогло жителям аварійного будинку - дірки в комунікаціях так ніхто і не заклав, і в будівлі утворилася нова бурулька.

Звання "Героя України" отримав посмертно: Біля ЛНУ відкрили пам'ятник студенту, який загинув на Інститутській (відео)

вівторок, 20 лютий 2018, 22:00

20 лютого біля Жовтневого палацу в Ігоря влучили дві кулі. Одна — в голову, а інша — в груди. У хлопця також були сильні переломи ніг. У Львові відкрили пам’ятник Герою Небесної Сотні Ігореві Костенку, який загинув 20 лютого 2014 року під час протистоя...

Хіти тижня. "Люди погибли страшной смертью", - Лукашевич про катастрофу Ан-148 у Підмосков'ї та її причини

вівторок, 20 лютий 2018, 20:00

"Из-за противоречивости информации еще очень рано говорить о точных версиях крушения АН-148 в Подмосковье. Непонятно, просили ли летчики об экстренной посадке или нет. Потом была информация о столкновении самолета с почтовым вертолетом "Почта России", ...