У старої соратниці Путіна велике горе

В телефонній розмові з главою верхньої палати російського парламенту білоруський президент «висловив їй глибокі співчуття у зв'язку зі смертю чоловіка».

Валентина Матвієнко із сином та чоловіком. Архівне фото.

У родині голови Ради Федерації Валентини Матвієнко трапилося горе - помер її чоловік, Володимир Матвієнко. Про смерть чоловіка сенатора стало відомо з повідомлення прес-служби президента Білорусі Олександра Лукашенка, передають Патріоти України.

Повідомлялося, що в телефонній розмові з главою верхньої палати російського парламенту білоруський лідер «висловив їй глибокі співчуття у зв'язку зі смертю чоловіка». Лукашенко також передав слова підтримки всім рідним і близьким Володимира Матвієнка.

Валентина Матвієнко вийшла заміж в студентські роки, коли була п`ятикурсницею в хіміко-фармацевтичному інституті в Ленінграді (дівоче прізвище спікера Ради Федерації - Тютіна). Володимир Васильович Матвієнко був її однокурсником. У пари народився син Сергій, який пізніше подарував батькам внучку - Аріну.
Володимир Матвієнко давно і важко хворів, він був прикутий до інвалідного крісла. Раніше він працював у Військово-медичній петербурзькій академії, згадувалося, що він був відставним полковником медичної служби.

Для держави-агресора вони свої, а для України ще наші? "Ярмарок ганьби": Відомі українки потрапили до рейтингу найсексуальніших жінок Росії

середа, 20 листопад 2019, 10:23

Російський чоловічий журнал Maxim склав рейтинг найсексуальніших жінок РФ. Всього в ньому 100 представниць шоу-бізнесу - співачки, акторки і моделі. У їх числі опинилося і чимало українських красунь, зазначають Патріоти України. . Відповідний рейтин...

Хіти тижня. Такого не було навіть влітку: Кримські пляжі посеред осені заполонили відпочиваючі (фото)

середа, 20 листопад 2019, 10:00

Листопад не став перешкодою жителям окупованого Криму, щоб приймати сонячні ванни і купатися в морі. На півдні України тримається тепла погода, яка все ще дозволяє проводити вільний час на пляжах. Про це свідчать фотографії блогера RoksolanaToday&Крим,...