У старої соратниці Путіна велике горе

В телефонній розмові з главою верхньої палати російського парламенту білоруський президент «висловив їй глибокі співчуття у зв'язку зі смертю чоловіка».

Валентина Матвієнко із сином та чоловіком. Архівне фото.

У родині голови Ради Федерації Валентини Матвієнко трапилося горе - помер її чоловік, Володимир Матвієнко. Про смерть чоловіка сенатора стало відомо з повідомлення прес-служби президента Білорусі Олександра Лукашенка, передають Патріоти України.

Повідомлялося, що в телефонній розмові з главою верхньої палати російського парламенту білоруський лідер «висловив їй глибокі співчуття у зв'язку зі смертю чоловіка». Лукашенко також передав слова підтримки всім рідним і близьким Володимира Матвієнка.

Валентина Матвієнко вийшла заміж в студентські роки, коли була п`ятикурсницею в хіміко-фармацевтичному інституті в Ленінграді (дівоче прізвище спікера Ради Федерації - Тютіна). Володимир Васильович Матвієнко був її однокурсником. У пари народився син Сергій, який пізніше подарував батькам внучку - Аріну.
Володимир Матвієнко давно і важко хворів, він був прикутий до інвалідного крісла. Раніше він працював у Військово-медичній петербурзькій академії, згадувалося, що він був відставним полковником медичної служби.

Хіти тижня. "Відрубай собі пальці, чмо": Відомий український спорстмен звернувся до колишнього міністра

середа, 8 липень 2020, 4:00

Повені на Західній Україні стали наслідком вирубування лісів у Карпатах. Одним із винуватців вважають Максима Бурбака. Відомий український біатлоніст Віталій Труш, який входить до складу національної збірної країни, жорстко образив колишнього міністра ...

Хіти тижня. Таємниці королівського двору: Принц Вільям і Кейт Міддлтон відмовляли принца Гаррі від одруження на Меган Маркл

середа, 8 липень 2020, 3:00

Що насправді відбувається в королівському палаці і як це - бути частиною британської монархії, завжди цікавило публіку, а тому будь-які інсайдерські відомості стають приводом для газетних сенсацій. Цього разу в Британії обговорюють нову книгу журналіст...