У старої соратниці Путіна велике горе

В телефонній розмові з главою верхньої палати російського парламенту білоруський президент «висловив їй глибокі співчуття у зв'язку зі смертю чоловіка».

Валентина Матвієнко із сином та чоловіком. Архівне фото.

У родині голови Ради Федерації Валентини Матвієнко трапилося горе - помер її чоловік, Володимир Матвієнко. Про смерть чоловіка сенатора стало відомо з повідомлення прес-служби президента Білорусі Олександра Лукашенка, передають Патріоти України.

Повідомлялося, що в телефонній розмові з главою верхньої палати російського парламенту білоруський лідер «висловив їй глибокі співчуття у зв'язку зі смертю чоловіка». Лукашенко також передав слова підтримки всім рідним і близьким Володимира Матвієнка.

Валентина Матвієнко вийшла заміж в студентські роки, коли була п`ятикурсницею в хіміко-фармацевтичному інституті в Ленінграді (дівоче прізвище спікера Ради Федерації - Тютіна). Володимир Васильович Матвієнко був її однокурсником. У пари народився син Сергій, який пізніше подарував батькам внучку - Аріну.
Володимир Матвієнко давно і важко хворів, він був прикутий до інвалідного крісла. Раніше він працював у Військово-медичній петербурзькій академії, згадувалося, що він був відставним полковником медичної служби.

Хіти тижня. Дана команда "обілетити" чи вбити бізнес? "Нову пошту" оштрафують на 326 млн гривень через дрібні скарги від двох клієнтів

неділя, 25 липень 2021, 3:00

Причиною перевірок стали скарги від двох клієнтів на те, що на пошті пошкодили посилку вартістю 500 гривень, а також на те, що клієнта обрахували на відділенні, інформують Патріоти України. "За Порушення законодавства України головного управлінням Госп...

Хіти тижня. Особливо обурили банани: Луганчани образилися на російські супермаркети (фото)

неділя, 25 липень 2021, 2:00

Жителі непідконтрольної Україні території Луганської області скаржаться на велику різницю в цінах на продукти між магазинами в ОРЛО і в Ростовській області. Про це вони пишуть у соціальних мережах, передають Патріоти України. «У нас некоторые продукты ...