
У соцмережі опублікували фото санвузлів на митному посту «Вилок» на українсько-угорському кордоні. Фото санвузлів в жахливому стані опублікувала в Facebook закарпатка Еліса Сідей, передають Патріоти України.


Знімки прокоментували підписники жінки: «Люди гірше свиней»; «Просто культура нашого народу».
«Проста культура дотримання порядку в туалеті допоможе у державі».
«А поруч угорський чистий».
«Так, я завжди з огидою заходжу туди… і що головне, навіть у міських туалетах чистіше, ніж тут… Може запропонувати їм також брати по 5 грн за вхід, щоб був стимул прибирати?».
«На кордоні з Польщею те саме коїться-такий самий «срач"(вибачте за слово)».
«Що дивно? На польській границі чистота і порядок-туалет безкоштовний… через 30 метрів туалет український вартує 3 грн і в ужасному стані».
«Відчуття складається таке: язаплатив і роблю що хочу».
«Яка країна - така і інфраструктура».
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...