У центрі Донецька у окупантів украли "Град"

Командири окупантів пообіцяли винагороду за новини про викрадену установку.

У окупантів вкрали "Град". Фото: Фейсбук.

У центрі Донецька, окупованого бойовиками так званої "ДНР", невідомі викрали установку ракетної системи залпового вогню "Град", передають Патріоти України.

При цьому в мережі з'явилося оголошення з обіцянкою винагороди за інформацію про місцезнаходження викраденої машини - ватажки окупантів пообіцяли заплатити 15 тисяч гривень за дані про місце знаходження викраденої установки.

Джерело: Сегодня

На Україну насувається хвиля спеки: Синоптики дали прогноз, чи дійде до +40, як в Європі

середа, 24 червень 2026, 17:56

Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...

Могли переслідувати: Ці українські прізвища забороняли в радянські часи

середа, 24 червень 2026, 17:49

У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...