У центрі Донецька у окупантів украли "Град"

Командири окупантів пообіцяли винагороду за новини про викрадену установку.

У окупантів вкрали "Град". Фото: Фейсбук.

У центрі Донецька, окупованого бойовиками так званої "ДНР", невідомі викрали установку ракетної системи залпового вогню "Град", передають Патріоти України.

При цьому в мережі з'явилося оголошення з обіцянкою винагороди за інформацію про місцезнаходження викраденої машини - ватажки окупантів пообіцяли заплатити 15 тисяч гривень за дані про місце знаходження викраденої установки.

Джерело: Сегодня

Зустрічайте "Сім Сестер", вони ж оспівані Стожари: Українців чекає яскраве і, нажаль, короткотривале видовище на нічному небі у сузір'ї Тельця

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:28

Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...

Нідерланди будують залізо-повітряну батарею на 1 ГВт·год. Що стоїть за цим рекордним енергетичним мегапректом

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:14

Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...