У центрі Донецька у окупантів украли "Град"

Командири окупантів пообіцяли винагороду за новини про викрадену установку.

У окупантів вкрали "Град". Фото: Фейсбук.

У центрі Донецька, окупованого бойовиками так званої "ДНР", невідомі викрали установку ракетної системи залпового вогню "Град", передають Патріоти України.

При цьому в мережі з'явилося оголошення з обіцянкою винагороди за інформацію про місцезнаходження викраденої машини - ватажки окупантів пообіцяли заплатити 15 тисяч гривень за дані про місце знаходження викраденої установки.

Джерело: Сегодня

Непереможна нога: У Баку українець Донченко швидким нокаутом здолав шведського суперника в рамках UFC (відео)

субота, 27 червень 2026, 20:11

У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...

Ц повітрі нестерпний запах пожежі: Київ та Вишгород задихаються від смогу, що відбувається в атмосфері Київщини (відео)

субота, 27 червень 2026, 19:29

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...