У центрі Донецька у окупантів украли "Град"

Командири окупантів пообіцяли винагороду за новини про викрадену установку.

У окупантів вкрали "Град". Фото: Фейсбук.

У центрі Донецька, окупованого бойовиками так званої "ДНР", невідомі викрали установку ракетної системи залпового вогню "Град", передають Патріоти України.

При цьому в мережі з'явилося оголошення з обіцянкою винагороди за інформацію про місцезнаходження викраденої машини - ватажки окупантів пообіцяли заплатити 15 тисяч гривень за дані про місце знаходження викраденої установки.

Джерело: Сегодня

Готові платити до 80 тис. грн: роботодавці в Україні "полюють" на людей з інвалідністю

субота, 27 червень 2026, 9:44

В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...

Новоявлені Антоній і Клеопатпа: Наталка Денисенко заручилася зі скандальним бойфрендом. Місцем кільцевання обрали знаменитий храм Аполона (фотосесія)

субота, 27 червень 2026, 8:57

36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...