У центрі Донецька у окупантів украли "Град"

Командири окупантів пообіцяли винагороду за новини про викрадену установку.

У окупантів вкрали "Град". Фото: Фейсбук.

У центрі Донецька, окупованого бойовиками так званої "ДНР", невідомі викрали установку ракетної системи залпового вогню "Град", передають Патріоти України.

При цьому в мережі з'явилося оголошення з обіцянкою винагороди за інформацію про місцезнаходження викраденої машини - ватажки окупантів пообіцяли заплатити 15 тисяч гривень за дані про місце знаходження викраденої установки.

Джерело: Сегодня

"Ти, курво українська, я зараз тобі голову рознесу": У Польщі затримали чоловіка, який принижував касирку з України

неділя, 28 червень 2026, 9:59

У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...

Хитрий план відправки на "СВО"? Кремль узявся за медицину - мігрантам можуть перекрити шлях до лікарень

неділя, 28 червень 2026, 9:48

У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...