У частині на Київщині отруїлись десятки військових

Спочатку зі скаргами на біль у шлунку, пронос, температуру звернулось 12 бійців.

У військовій частині сталося масове отруєння. Ілюстрація: соцмережі.

З військової частини у місті Васильків, що на Київщині, госпіталізували 20-х військовослужбовців з ознаками отруєння. Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України, передають Патріоти України.

Спочатку зі скаргами на біль у шлунку, пронос, температуру звернулось 12 бійців. Проте пізніше виявилось, що під наглядом лікарів у Національному військово-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" перебувають вже 20 осіб.

Всім військовим діагностували гастроентероколіт – захворювання, при якому одночасно в шлунку, товстому і тонкому кишечнику відбувається запальний процес. У військовій частині відібрали бактеріальні змиви, проби води та їжі, аби встановити причину масового отруєння.

Вічна слава герою... В Україні загинув 25-річний литовський доброволець, гравець відомого ФК

середа, 24 червень 2026, 22:15

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...

У Єгипті знайшли 5000-річні гробниці надзвичайної інженерної майстерності, що впливає на уявлення походження пірамід

середа, 24 червень 2026, 22:01

Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...