У військовому виші в Києві створили діораму з фрагментом переможного бою 2014 року за Мар''їнку (фото)

Проект презентували у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

На честь наших захисників на Донбасі на факультеті Бойового застосування систем управління і зв'язку навчального закладу відкрито діораму "Вічна слава і пам'ять героям АТО", передають Патріоти України з посиланням на сайт Міноборони.

На діорамі зображено фрагмент бою під Мар`їнкою 2014 року, в якому українські воїни здобули перемогу над російсько-терористичними загарбниками. Всі елементи панорамного бою власноруч виготовили курсанти ; учасники АТО.

"Ця діорама присвячується всім тим, хто брав участь у захисті незалежності України. Особливо хочеться згадати тих, хто ціною свого життя не дав загарбникам жодного шансу на успіх. Хочу, щоб наші діти жили під мирним небом у вільній незалежній Україні" ; сказав в своїй промові начальник факультету учасник бойових дій полковник Олександр Пономарьов.

Діорама розташована на почесному місці. Її мета ; виховання майбутніх офіцерів, патріотів своєї держави.


Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...