У Вірменії відкрили перший пам'ятник Шевченку (відео)

Після нападу Росії на Україну стосунки обох наших держав стали досить прохолодними. Адже Вірменія вже давно перетворилась на вірного сателіта Москви. Можливо після "Єреванського майдану" і приходу нової влади щось міняється.

<p style="text-align: justify;" data-verified=

Відкриття першого в Вірменії пам'ятника українському поетові Тарасу Шевченк увідбулося в Єревані 13 жовтня, повідомило наше посольство у Вірменії, зазначають Патріоти України.

"13 жовтня 2018 у м Єреван відбулася урочиста церемонія відкриття першого в Вірменії пам'ятника великому українському поетові Тарасу Григоровичу Шевченку", - сказано в повідомленні.

5bc21e8aac055.

Майже тисяча за добу: Іспанія побила антирекорд за кількістю загиблих через COVID-19

четвер, 2 квітень 2020, 15:13

В Іспанії за добу від коронавірусу COVID-19 померло рекордна кількість людей – 950. Всього число жертв хвороби склало 10 003 осіб, передають Патріоти України. Всього станом на 2 квітня в країні заражені понад 110 тисяч осіб, при цьому майже 73,5 тисячі...

Тестів не вистачає, лікарів відправляють у відпустку: Кількість заражених медиків в Україні зростає (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 14:57

Найвищий ризик заразитися коронавірусом у медиків та працівників лікарень, оскільки вони перебувають на “передовій” боротьби з епідемією. Сьогодні, 2 квітня, про зараження медпрацівників повідомила влада Тернопільщини, влада Чернівецької області, а так...