У всьому винні..: Вчені з'ясували, чому деякі люди їдять і не товстіють

Британські генетики порівняли ДНК худих і товстих людей та знайшли причини, через які деякі не поправляються, незалежно від способу життя і переваг у їжі, повідомляють Патріоти України.

Виявилося, що в таких людей у генах присутні мутації, які оберігають від ожиріння. "Ми вперше показали, що худі люди залишаються такими переважно завдяки тому, що їхній геном у середньому містить менше шкідливих мутацій, що сприяють розвитку ожиріння, а не тому що їхня сила волі міцніша і вони краще стежать за собою", - заявив один з авторів дослідження Садаф Фарукі з Кембриджського університету.

Усе частіше вчені говорять про те, що ожиріння і проблеми з метаболізмом можуть виникати з генетичних причин або через те, що шкідлива їжа змінює роботу мозку.

Вчені проаналізували зразки ДНК 2000 вкрай худих жителів Британії, 2000 надмірно повних людей і близько 10000 добровольців із нормальною вагою. Було виділено близько 13 дрібних мутацій, які впливають на набирання ваги або підтримання стабільної маси.Так, наприклад, мутації в гені FTO сприяють розвитку ожиріння, а зміни в CADM2, пов'язаному з роботою рецепторів мозку, сприяли збереженню низької ваги.

Працював в одному з місцевих ресторанів: У Польщі за дивних обставин загинув 28-річний українець з Тернополя

понеділок, 24 січень 2022, 14:29

У місті Лодзь у Польщі за нез'ясованих обставин помер 28-річний українець. Юрій Шляхтин був родом з Тернополя і в Польщі працював кухарем в одному з місцевих ресторанів. Деталі повідомили в ТСН, передають Патріоти України. Обставини смерті українця не ...

Не повернувся додому: На Рівненщині 17-річний хлопець кинувся під колеса поїзда та загинув на місці

понеділок, 24 січень 2022, 14:27

У неділю ввечері, 23 січня, на залізничній станції Дубно на Рівненщині 17-річний хлопець кинувся на рейки перед локомотивом. Попри сигнали та екстрене гальмування машиніста, уникнути зіткнення не вдалося і підліток загинув на місці. Про це повідомила п...