23 квітня ввечері на вулиці Київській у Житомирі підлітки побили водія тролейбуса, який зробив їм зауваження, коли вони переходили дорогу перед транспортом в недозволеному місці, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу управління поліції Житомирської області.
Всього підлітків було п’ятеро. Після відпущеного зауваження, підлітки зайшли в тролейбус, напали на водія і погрожували пасажирам. Саме пасажири викликали поліцію і швидку для потерпілого.
Інцидент кваліфікували як хуліганство. Хлопців поліцейські доставили в Житомирський відділ поліції, де були встановлені їх особи. Це 18-річні житомиряни, які, за результатами огляду, перебували в нетверезому стані. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються обмеженням волі на строк до 5 років або 4-річним ув’язненням.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...