23 квітня ввечері на вулиці Київській у Житомирі підлітки побили водія тролейбуса, який зробив їм зауваження, коли вони переходили дорогу перед транспортом в недозволеному місці, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу управління поліції Житомирської області.
Всього підлітків було п’ятеро. Після відпущеного зауваження, підлітки зайшли в тролейбус, напали на водія і погрожували пасажирам. Саме пасажири викликали поліцію і швидку для потерпілого.
Інцидент кваліфікували як хуліганство. Хлопців поліцейські доставили в Житомирський відділ поліції, де були встановлені їх особи. Це 18-річні житомиряни, які, за результатами огляду, перебували в нетверезому стані. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються обмеженням волі на строк до 5 років або 4-річним ув’язненням.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...