23 квітня ввечері на вулиці Київській у Житомирі підлітки побили водія тролейбуса, який зробив їм зауваження, коли вони переходили дорогу перед транспортом в недозволеному місці, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу управління поліції Житомирської області.
Всього підлітків було п’ятеро. Після відпущеного зауваження, підлітки зайшли в тролейбус, напали на водія і погрожували пасажирам. Саме пасажири викликали поліцію і швидку для потерпілого.
Інцидент кваліфікували як хуліганство. Хлопців поліцейські доставили в Житомирський відділ поліції, де були встановлені їх особи. Це 18-річні житомиряни, які, за результатами огляду, перебували в нетверезому стані. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються обмеженням волі на строк до 5 років або 4-річним ув’язненням.
В Україні дедалі більше родових імен опиняються на межі зникнення. Деякі прізвища, які ще нещодавно зустрічалися в офіційних реєстрах, нині повністю зникли або залишилися лише у поодиноких носіїв, передають Патріоти України. Дослідники говорять про три...
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....