23 квітня ввечері на вулиці Київській у Житомирі підлітки побили водія тролейбуса, який зробив їм зауваження, коли вони переходили дорогу перед транспортом в недозволеному місці, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу управління поліції Житомирської області.
Всього підлітків було п’ятеро. Після відпущеного зауваження, підлітки зайшли в тролейбус, напали на водія і погрожували пасажирам. Саме пасажири викликали поліцію і швидку для потерпілого.
Інцидент кваліфікували як хуліганство. Хлопців поліцейські доставили в Житомирський відділ поліції, де були встановлені їх особи. Це 18-річні житомиряни, які, за результатами огляду, перебували в нетверезому стані. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються обмеженням волі на строк до 5 років або 4-річним ув’язненням.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...