23 квітня ввечері на вулиці Київській у Житомирі підлітки побили водія тролейбуса, який зробив їм зауваження, коли вони переходили дорогу перед транспортом в недозволеному місці, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу управління поліції Житомирської області.
Всього підлітків було п’ятеро. Після відпущеного зауваження, підлітки зайшли в тролейбус, напали на водія і погрожували пасажирам. Саме пасажири викликали поліцію і швидку для потерпілого.
Інцидент кваліфікували як хуліганство. Хлопців поліцейські доставили в Житомирський відділ поліції, де були встановлені їх особи. Це 18-річні житомиряни, які, за результатами огляду, перебували в нетверезому стані. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються обмеженням волі на строк до 5 років або 4-річним ув’язненням.
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...
Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...