У ЗСУ стався новий скандал із тиловим офіцером: Комбат громив казарму та матюкався (відео 12+)

Віктор Зеленін розкидав речі резервістів та нецензурно лаявся на адресу усіх присутніх, у тому числі - старших за віком.

У ЗСУ новий скандал із тиловими офіцерами. Ілюстрація: соцмережі.

У казармі резервістів навчального центру «Десна» (Чернігівська область) командир батальйону влаштував погром і кричав матами на старших за віком. Як чутно на відео, голос за кадром говорить, що до цього комбат кидав автомат, а резервістів називав «додіками», передають Патріоти України.

Після цього на відео показали самого військового - він продовжив громити казарму і розкидати особисті речі з криками і матами. У назві відео не було вказано ім'я військового, а тільки прізвище. Людину з таким прізвищем знайшли на сайті декларування: це Зеленін Віктор, він з в / ч В0946 «Десна». У декларації за 2016 рік його посаду вказана як командир батареї. Ймовірно, це саме він вчинив погром.

За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...

"Модне" фото може коштувати дуже дорого! Яке покарання "світить" за фото- та відеозйомку ЗСУ - пояснення адвоката

понеділок, 29 травень 2023, 14:38

Ще на початку повномасштабного вторгнення Росії до Кримінального кодексу України була внесена стаття 114-2, а саме - несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до ...