У ЗСУ стався новий скандал із тиловим офіцером: Комбат громив казарму та матюкався (відео 12+)

Віктор Зеленін розкидав речі резервістів та нецензурно лаявся на адресу усіх присутніх, у тому числі - старших за віком.

У ЗСУ новий скандал із тиловими офіцерами. Ілюстрація: соцмережі.

У казармі резервістів навчального центру «Десна» (Чернігівська область) командир батальйону влаштував погром і кричав матами на старших за віком. Як чутно на відео, голос за кадром говорить, що до цього комбат кидав автомат, а резервістів називав «додіками», передають Патріоти України.

Після цього на відео показали самого військового - він продовжив громити казарму і розкидати особисті речі з криками і матами. У назві відео не було вказано ім'я військового, а тільки прізвище. Людину з таким прізвищем знайшли на сайті декларування: це Зеленін Віктор, він з в / ч В0946 «Десна». У декларації за 2016 рік його посаду вказана як командир батареї. Ймовірно, це саме він вчинив погром.

"Патріотизму" вистачило тільки на пів року: Український співак спробував повернутися у Москву, але щось пішло не так

неділя, 29 січень 2023, 14:15

"Концерт Міші Марвіна скасовано. Він мав виступати 25 березня", – повідомив інсайдер журналістам. Відомо, що уряд республіки звернувся до регіональних громадських організацій з проханням скасувати виступ. Зазначимо, Марвін також є рідним братом відомої...

Поліція підозрює колишнього хлопця: В Італії вбили 23-річну українку (фото)

неділя, 29 січень 2023, 13:27

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин "зарізав Яну та заховав її тіло". Нині його тримають під вартою у в'язниці округу Мантуї, однак ч...