Учасниця конкурсу краси впала прямо на сцені, дізнавшись про свою перемогу (відео)

Клара Соса з Парагваю звалилася непритомною як тільки її проголосили переможницею конкурсу Miss Grand International.

У фіналі міжнародного конкурсу краси Miss Grand International, який відбувся в М'янмі, учасниця з Парагваю Клара Соса впала непритомною на сцені, як тільки її оголосили переможницею, повідомляють Патріоти України.

Відео падіння з'явилося в мережі. Клара і зайняла друге місце індіанка Мінакші Чаудхари стояли, взявшись за руки, в очікуванні вердикту суддів. Коли ведучий оголосив, що перемога дісталася «Міс Парагвай», Соса захиталася і впала. Шокована Мінакші початку озиратися по сторонах, потім схилилася над Кларою. Зчинилася метушня.

Через деякий час королева краси прийшла в себе, приміряла корону і почала позувати фотографам - сольно і разом з іншими дівчатами.

У п'ятірку фіналісток крім представниць Парагваю і Індії потрапили також красуні з Індонезії, Пуерто-Ріко і Японії.Реальний досвід бойових дій: Як українська армія навчає НАТО (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:35

37 тисяч українських військових вже узяли участь у військових навчаннях Альянсу, але, на жаль, корисний ефект від цього нівелюється відтоком кадрів.

Хіти тижня. Як знищували тріо Мареничів (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 23:30

У СРСР так вбивалися рідні культура, мова, пісня... Перше українське вокальне естрадне тріо Мареничів – три різні людини: славнозвісні, оповиті чутками, плітками, пересудами, самобутні й непересічні, зі своїми характерами, чеснотами, вадами. Долі у них...