Удар по скрепах: Ще один митрополит колишньої УПЦ МП оголосив про перехід до нової церкви в Україні (відео)

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), який раніше був представником УПЦ МП і брав участь в Об’єднавчому соборі українських православних церков, заявив про перехід його парафії до новоствореної Православної церкви України. Про це він заявив під час літургії у Спасо-Преображенському соборі Києва, трансляція якої велась на сторінці владики у Facebook, повідомляють Патріоти України.

«Всі ми стали свідками тої події, котра іменується собором Православної церкви України, котрий відбувся в суботу 15 грудня, і на нашій українській святій землі постала єдина канонічна українська православна церква, котра віднині визнана Вселенським патріархом», - сказав він.

Митрополит зауважив, що від Вселенського патріарха Варфоломія «ми також отримали благословенну вірчу грамоту, котрою визнається і наш сан, і наше служіння, і місце нашого служіння, щоб не говорили недобрі люди, котрі не хочуть, щоб я був з вами, а ви зі мною». Він висловив вдячність парафіяльній раді за те, що «наша парафія зберіглася в єдності і йде прямим поступом до єдності церковної нашої святої української православної автокефальної апостольської київської церкви».

Легендарний хітмейкер Юрій Рибчинський розповів про сина та онука, які пішли в ТрО

четвер, 23 травень 2024, 20:28

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський розповів про добровільне приєднання сина та онука до ТрО. Зокрема, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" хітмейкер зізнався, що він не відмовляв рідних від такого рішення, пер...

"Виникла велика проблема": Мер Франківська поскаржився на мобілізацію

четвер, 23 травень 2024, 20:00

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що комунальним підприємствам міста бракує майже 300 працівників. Причиною кадрового дефіциту очільник міста називає мобілізацію — багато івано-франківських комунальників служать у лавах ЗСУ. Про це він ...