Україна їй ще щось винна: Лоліта поскаржилася на "Хунту" через свою маленьку пенсію

За словами співачки, в РФ їй платять пенсії тільки шість тисяч рублів, а в Україні - взагалі нічого.
Лоліта Мілявська. Фото: соцмережі.

Скандальна російська співачка Лоліта Мілявська, яка раніше визнала Крим українською територією, в передачі «Ехо культури» розповіла про свою маленьку пенсію, яку призначив їй уряд РФ, передають Патріоти України.

За словами корінної українки, Росія не може платити більше шести тисяч рублів (близько 2500 гривень. - Ред), тому що частину кар'єри вона провела в нашій країні, а до мінімальної пенсії їй не вистачає трьох місяців. «С ноября мне не могут подсчитать размер пенсии. Она не будет больше шести тысяч рублей. Дело в том, что я не могу доказать все 35 лет трудового стажа, потому что часть этого времени работала в Украине, а там мой стаж никто подтверждать не станет», – поскаржилась співачка.

Лоліта також зазначила, що якби була простою бабусею, то їй довелося б відкладати на ліки гроші. Крім цього, як повідомила артистка, її часто мучать нездужання. «Артериальное давление скакало постоянно, но благодаря пиявкам нормализовалось. Шесть сеансов гирудотерапии сотворили чудо. Теперь мое давление в норме и до концерта, и после, и во время перелетов», – зазначила вона.

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...

"Давай за мною": Шпіц спробував потягти за собою товстого кота і розвеселив мережу (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:30

Незважаючи на маленький розмір, шпіци вважають себе хоробрими собаками, здатними на будь-який, навіть самий безстрашний, вчинок. Так, чарівний песик з цього ролика вирішив потягти кота за хвіст у сусідню кімнату, проте трохи переоцінив свої сили, пере...