Україна їй ще щось винна: Лоліта поскаржилася на "Хунту" через свою маленьку пенсію

За словами співачки, в РФ їй платять пенсії тільки шість тисяч рублів, а в Україні - взагалі нічого.
Лоліта Мілявська. Фото: соцмережі.

Скандальна російська співачка Лоліта Мілявська, яка раніше визнала Крим українською територією, в передачі «Ехо культури» розповіла про свою маленьку пенсію, яку призначив їй уряд РФ, передають Патріоти України.

За словами корінної українки, Росія не може платити більше шести тисяч рублів (близько 2500 гривень. - Ред), тому що частину кар'єри вона провела в нашій країні, а до мінімальної пенсії їй не вистачає трьох місяців. «С ноября мне не могут подсчитать размер пенсии. Она не будет больше шести тысяч рублей. Дело в том, что я не могу доказать все 35 лет трудового стажа, потому что часть этого времени работала в Украине, а там мой стаж никто подтверждать не станет», – поскаржилась співачка.

Лоліта також зазначила, що якби була простою бабусею, то їй довелося б відкладати на ліки гроші. Крім цього, як повідомила артистка, її часто мучать нездужання. «Артериальное давление скакало постоянно, но благодаря пиявкам нормализовалось. Шесть сеансов гирудотерапии сотворили чудо. Теперь мое давление в норме и до концерта, и после, и во время перелетов», – зазначила вона.

Хіти тижня. "І жодного в масці, всі здорові, б*ять": У Росії тисячі солдатів брали участь у підготовці до параду (відео)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 3:00

У Росії, попри пандемію коронавірусу та введення обмежувальних заходів, триває підготовка до параду 9 травня, в якій одночасно брали участь близько 15 тис. військовослужбовців. Відповідне відео з’явилося в російських Telegram-каналах, передають Патріот...

Хіти тижня. Інший світ, або Чому в розпал пандемії COVID-19 в Японії не вводять карантин

п’ятниця, 10 квітень 2020, 2:00

Ті, хто побував в Японії вперше, порівнюють японців з інопланетянами. Аж надто відрізняється їхнє життя. "Сегодня здесь насчитывается чуть больше трех тысяч больных c COVID-19 (на 126 миллионов жителей). О ситуации в Японии рассказал проживающий там уж...