"Україна нічого нам не винна": У росЗМІ визнали, що глава Росії Володимир Путін і його імперські прагнення зазнали фіаско

Україна довела свою самостійність. А чи можуть росіяни сказати, що п'ять років життя без України змінили хоча б стан умів? Привчили не залежати від України? Допомогли відчути самих себе громадянської нацією? На ці питання відповів російський журналіст.

Україна нічого не винна Росії, за п'ять років "небратського" існування країна довела свою самостійність і виросла. Про це йдеться у блозі російського журналіста Сергія Шеліна на сайті "Росбалт". Таким чином, у РФ визнали, що глава Росії Володимир Путін і його імперські прагнення зазнали фіаско, передають Патріоти України.

"Національна незалежність — не зрада. Це право нації, якщо нація усвідомила себе такою... І головне: Україна, хороша вона чи погана, нічого нам не винна. Це інша країна. Вона живе своїм розумом і для себе, а не для нас . Не думаю, що п'ять років життя без Росії пройшли для неї даремно, але вже це вирішувати її громадянам", – сказано в публікації.

Скріншот статті / Росбалт

При цьому наголошується, що українська армія стає з кожним днем сильнішою.

Скріншот статті / Росбалт

"І головне: Україна, хороша вона чи погана, нічого нам не повинна. Це інша країна. Вона живе своїм розумом і для себе, а не для нас. Не думаю, що п'ять років життя без Росії пройшли для неї даремно, але вже це вирішувати її громадянам.

А чи можуть росіяни сказати, що п'ять років життя без України змінили хоча б стан умів? Привчили не залежати від України? Допомогли відчути самих себе громадянської нацією — ну хоч у глибині душі? Непогано, якщо так, але я ось сумніваюся", – йдеться у блозі.

Скріншот статті / Росбалт

Хіти тижня. Жодної краплі не розлили: У Харкові показали відео унікальних випробувань стабілізатора гармати танка "Т-80БВ"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 1:00

Харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.​. На полігоні інженери показали можливості стабілізатора гармати для бронемашини, інформують Патріоти України. . Розробники танка показали, як вражаюче ...

Хіти тижня. Карма мародерів, або "Совпадение? - Не думаю!": На МКС з ладу вийшли всі російські туалети, екіпаж вимушений використовувати памперси

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:35

Космонавтам звісно не до сміху, однак всі у світі, хто в курсі про дріб'язково-ганебне пограбування українських кораблів, котрі перебували у "керченському полоні" під посиленою охороною "доблесних" вояків Путіна, дійсно посміхається. На борту Міжнародн...