"Україна нічого нам не винна": У росЗМІ визнали, що глава Росії Володимир Путін і його імперські прагнення зазнали фіаско

Україна довела свою самостійність. А чи можуть росіяни сказати, що п'ять років життя без України змінили хоча б стан умів? Привчили не залежати від України? Допомогли відчути самих себе громадянської нацією? На ці питання відповів російський журналіст.

Україна нічого не винна Росії, за п'ять років "небратського" існування країна довела свою самостійність і виросла. Про це йдеться у блозі російського журналіста Сергія Шеліна на сайті "Росбалт". Таким чином, у РФ визнали, що глава Росії Володимир Путін і його імперські прагнення зазнали фіаско, передають Патріоти України.

"Національна незалежність — не зрада. Це право нації, якщо нація усвідомила себе такою... І головне: Україна, хороша вона чи погана, нічого нам не винна. Це інша країна. Вона живе своїм розумом і для себе, а не для нас . Не думаю, що п'ять років життя без Росії пройшли для неї даремно, але вже це вирішувати її громадянам", – сказано в публікації.

Скріншот статті / Росбалт

При цьому наголошується, що українська армія стає з кожним днем сильнішою.

Скріншот статті / Росбалт

"І головне: Україна, хороша вона чи погана, нічого нам не повинна. Це інша країна. Вона живе своїм розумом і для себе, а не для нас. Не думаю, що п'ять років життя без Росії пройшли для неї даремно, але вже це вирішувати її громадянам.

А чи можуть росіяни сказати, що п'ять років життя без України змінили хоча б стан умів? Привчили не залежати від України? Допомогли відчути самих себе громадянської нацією — ну хоч у глибині душі? Непогано, якщо так, але я ось сумніваюся", – йдеться у блозі.

Скріншот статті / Росбалт

Дошкульна втрата "армії-переможиці" Сталіна: З'явились докази збиття повстанцями УПА радянського військового літака

п’ятниця, 14 серпень 2020, 21:30

Літак летів із Кіровограда - тепер Кропивницький, до Ельса - тепер місто Олесниця в Польщі. Довели, що радянський військово-транспортний літак, який розбився в березні 1945 року, збили воїни УПА. Підтвердження отримали з архівів, повідомляють Патріоти ...

Хіти тижня. "Нас вчили не любити людей": Соколова потужно звернулася до українців через СРСР

п’ятниця, 14 серпень 2020, 20:30

Українська журналістка Яніна Соколова потужно звернулася до українців із дописом про любов та про те, як і навіщо щирість нівелювалася у СРСР. Його вона оприлюднила на особистій сторінці у Facebook, закликавши сучасне українське суспільство не повторюв...