Україна здобула друге "золото" на Паралімпіаді-2018

Героєм став лижник Максим Яровий

Яровий посів перше місце серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату в лижних перегонах сидячи на дистанції 15 кілометрів, зазначають Патріоти України. Другим фінішував американський спортсмен, а третє місце у корейця. Ще один український спортсмен Тарас Рудь у цих перегонах посів 7-ме місце.

Раніше Яровий виграв дві срібні та одну бронзову медалі на Паралімпіаді в Сочі в 2014 р. Загалом українці вже здобули 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Паралімпіада-2018 стартувала у Південній Кореї 9 березня, Ігри триватимуть 9 днів. За медалі боротимуться спортсмени з 49 країн. Україну представляють 20 паралімпійців у 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки і сноуборд.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...