Українська модель стала обличчям модного італійського бренду (фото)

18-річна модель Паша Гаруля почала свою кар'єру лише два роки тому, але вже встигла взяти участь в сотнях модних показів.

Модель Паша Гаруля. Фото: соцмережі.

Українська модель Паша Гаруля стала обличчям модного італійського бренду Prada та знялася в новій рекламній кампанії весняної колекції, передають Патріоти України.

Рекламна зйомка стилізована під комікси і носить назку Real Life Comix ("Веселі кадри"). Фотографом став Віллі Вандерперре. У фотосесії знялася українська модель Паша Гаруля. 18-річна модель почала свою кар'єру лише два роки тому, але вже встигла взяти участь в сотнях модних показів. Фото із нової рекламної кампанії вона опублікувала в своєму Instagram.

Регулятор повідомив, коли 4G з’явиться у дрібних населених пунктах України. Графік запуску

вівторок, 21 січень 2020, 23:12

В Україні розпочався процес запуску 4G в містах і селах з населенням від 2 тисяч осіб. Про це повідомила голова сектору із забезпечення діяльності голови НКРЗІ Богдана Півень, зазначають Патріоти України. Так, українські мобільні оператори Vodafone, Li...

Про Україну відтепер знову щодня згадуватимуть: Сенат США розпочав розгляд імпічменту Трампа в "турборежимі"

вівторок, 21 січень 2020, 22:29

Турборежим для процедури імпічменту – новація. Вступне слово під час попереднього, коли президентської посади намагалися позбавити Білла Клінтона, було розбите на чотири дні для кожної сторони. Другий сезон найгострішого політичного серіалу десятиліття...