Мотієнко розробив мобільний будинок, який можна звести всього за місяць, а встановити і під’єднати до комунікацій – за день. Розібрати будинок і переїхати можна за один-два дні. Юрій створив цей проект навесні 2016-го. За цей час компанія встановила п’ять таких будинків, ще три – у роботі. Будинки збираються з особливих конструкцій – модулів. Зараз такі модулі випускають розміром 3 на 6 метрів, скоро у виробництві з’являться великі – 4 на 10 метрів та інші. Із декількох таких модулів можна збирати будинок будь-якої площі – 45 кв. м і 60 кв. м, 90 кв. м 150 кв. м. Будинок можна збирати, як конструктор, залежно від фантазії.
«В основі модуля – SIP-panel і клеєний брус, завдяки чому конструкція виходить дуже жорсткою, міцною і без металевих деталей – тобто без містків холоду і, відповідно, непотрібних тепловтрат», – розповідає автор проекту, засновник студії ОММ і співвласник компанії Module House.
Модулі повністю збираються в цеху за один місяць, разом з оздоблювальними роботами. Для цього використовують спеціальні монтажні стенди. Коліщатка, на яких вони розташовані, дозволяють пересувати модулі, підганяючи один під одного, щоб потім без проблем їх з’єднати.
Після цього залишається привезти їх на місце і зібрати будинок. З’єднують будинок за підготовленою для цього лінією, яка потім закривається декоративною планкою. Легкість будинку досягається завдяки стінам з OSB-панелей товщиною 10 мм і неопору BASF з додаванням графіту, який зменшує тепловтрати і перешкоджає тому, щоб у стінах заводилася живність.
У Черкасах тренерка дитячого танцювального гуртка, який діяв на базі школи № 20, зібрала кошти на поїздку дітей до Грузії, однак, за словами батьків, програла їх у казино. Про інцидент повідомили батьки вихованців гуртка до місцевого видання 18000. Под...
В водоймах України майже немає гігантських сомів, вага яких перевищувала б 100 кілограмів, бо їх виловлюють у дрібнішій вазі. Про це розповіла іхтіолог Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України Юлія Куцоконь, передають Патріоти України. Вона...