Український генерал розповів, як вчинити з терористкою Дрюк, яка перейшла на бік ЗСУ

Танкістка бойовиків так званої "ДНР" Світлана Дрюк, яка перейшла на сторону України, повинна понести кримінальну відповідальність. Про це пише ресурс "Новини Донбасу", посилаючись на слова командувача Операцією Об'єднаних сил (ООС) Сергія Наєва, повідомляють Патріоти України.

"В Україні створені такі умови, що люди які помилилися досить серйозно - скоїли злочини - можуть перейти на бік добра, на сторону українського народу", - сказав він.

Також Наєв підкреслив, що кожен повинен відповісти за скоєне. "Якщо в її діях є склад злочину, а з того, що мені відомо так і є, людина повинна відповісти. <...> Після звільнення з відповідних установ, може стати повноцінною громадянської України", - констатував командувач ООС.

Україна різко обмежила експорт цукру: У Кабміні відповіли, чи буде дефіцит продукту влітку

вівторок, 6 червень 2023, 17:43

В Україні, де зростають тарифи на комуналку, зокрема, на електропостачання, здійснені заходи задля уникнення дефіциту цукру та збільшення його вартості. Як повідомляють у Міністерстві економіки, наразі українські експортери вже майже на 100% використал...

"Дахи будинків зникають під водою": Мешканка Херсонщини розповіла, що бачить на власні очі

вівторок, 6 червень 2023, 17:30

Після підриву Росією Каховської ГЕС багато мешканців Херсонської області вимушені терміново залишати свої домівки через потоп. З однією з тих, хто прямо зараз евакуюється з тієї частини Херсонщини, яку росіяни зі всім живим затопили мільйонами тон води...