Український рекорд: На Київщині виростили найбільшу печерицю (фото)

Найбільшу печерицю в Україні виростили на грибній фермі "Дінбо" у Київській області. На це пішло сім днів, повідомляють Патріоти України.

Важить рекордсмен 1,98 кг. Має окружність 108,5 см, а діаметр - 34,5 см. Офіційно рекорд внесли до реєстру 22 січня цього року реєстратори Книги "Рекордів України". Печерицю подарували реєстраторам.

Гриб тримають бригадири Світлана Старушок та Тетяна Аполонова, які найбільше опікувалися вирощуванням гриба.

"Ми не старалися побити рекорд, просто вирізнитися з-поміж інших виробників. Кілька разів вже пробували, але до потрібної ваги печериці ніяк не наростали. А тут така вдача. Вже на третій день побачили, що росте велетень,- розказує Світлана Старушок. - Зараз поставили собі мету перевершити Росію. Там виростили гриб на 150 грам більший ніж наш. Тому мусимо перемогти їхній рекорд, бо хочемо стати кращими в Європі".

Гриб не підживлювали. Забезпечили в приміщенні доступ свіжого повітря та вологість 85-90 % та 17 градусів тепла. Сонце тут не потрібне.

Якщо збирати печериці діаметром капелюшка 2,5 сантиметрів, то на кілограм потрібно 170 грибів. Грибів з діаметром капелюшка 6 сантиметрів на 1 кілограм потрібно близько 17 штук.

Джерело: Gazeta.ua

Чемпіонату України: "Динамо" за п'ять хвилини зломало "Дніпро-1", оформивши переможний дубль (відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 22:20

Таким чином "Динамо" залишається лідером турнірної таблиці, випереджаючи "Шахтар" на три очки. "Дніпро-1" займає четверте місце відстаючи на десять очок від команди Луческу. У матчі 12-го туру чемпіонату України "Динамо" вдома на НСК "Олімпійський" пер...

Під Москвою знову розбився літак. Виживших немає

неділя, 24 жовтень 2021, 21:39

У Московській області розбився легкомоторний літак “Аеропракт А-22”, на борту якого знаходилися пілот і одна пасажирка. Про це повідомляється у телегам-каналі російського телеканалу “РЕН ТВ”, зазначають Патріоти України. . Літак вилетів з аеродрому пі...