Український рекорд: На Київщині виростили найбільшу печерицю (фото)

Найбільшу печерицю в Україні виростили на грибній фермі "Дінбо" у Київській області. На це пішло сім днів, повідомляють Патріоти України.

Важить рекордсмен 1,98 кг. Має окружність 108,5 см, а діаметр - 34,5 см. Офіційно рекорд внесли до реєстру 22 січня цього року реєстратори Книги "Рекордів України". Печерицю подарували реєстраторам.

Гриб тримають бригадири Світлана Старушок та Тетяна Аполонова, які найбільше опікувалися вирощуванням гриба.

"Ми не старалися побити рекорд, просто вирізнитися з-поміж інших виробників. Кілька разів вже пробували, але до потрібної ваги печериці ніяк не наростали. А тут така вдача. Вже на третій день побачили, що росте велетень,- розказує Світлана Старушок. - Зараз поставили собі мету перевершити Росію. Там виростили гриб на 150 грам більший ніж наш. Тому мусимо перемогти їхній рекорд, бо хочемо стати кращими в Європі".

Гриб не підживлювали. Забезпечили в приміщенні доступ свіжого повітря та вологість 85-90 % та 17 градусів тепла. Сонце тут не потрібне.

Якщо збирати печериці діаметром капелюшка 2,5 сантиметрів, то на кілограм потрібно 170 грибів. Грибів з діаметром капелюшка 6 сантиметрів на 1 кілограм потрібно близько 17 штук.

Джерело: Gazeta.ua

Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:18

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​. На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скл...

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...