Українці все більше купують електромобілі: ТОП-5 найпопулярніших марок

За рік в Україні в 2.4 рази піднявся попит на електромобілі.

Про це повідомляють в асоціації "Укравтопром", передають Патріоти України.
Відзначається, що за листопад 2018 року первинну реєстрацію пройшли 598 електромобілів. При цьому уточнюється, що 80% від ринку електрокарів складають машини з пробігом.
Відомо, що найбільш популярним електромобілем в Україні з величезним відривом залишається «Nissan Leaf». За листопад даний автомобіль придбали 344 українця.
Другим за популярністю є BMW i3, який купив 41 українець.
Tesla S на третьому місці за популярністю. За місяць таку машину купили 34 українця. На четвертому і п'ятому місяці відповідно знаходяться Renault Zoe (28 одиниць) і Fiat 500e (24 покупця).
З початку 2018 року в Україні пройшли реєстрацію 4812 електромобілів, що вдвічі більше ніж за такий же період часу в 2017 році.

"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

четвер, 1 червень 2023, 10:55

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку У...

На Закарпатті 16-річна дівчина народила третю дитину, немовля з'явилося на світ у "швидкій"

четвер, 1 червень 2023, 10:44

У Закарпатській області 16-річна дівчина пережила дуже складні треті пологи. Її дитина народилася у "швидкій". Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" у Facebook. . Дзвінок про те, що у 16-річної дівчини ...