Українці все більше купують електромобілі: ТОП-5 найпопулярніших марок

За рік в Україні в 2.4 рази піднявся попит на електромобілі.

Про це повідомляють в асоціації "Укравтопром", передають Патріоти України.
Відзначається, що за листопад 2018 року первинну реєстрацію пройшли 598 електромобілів. При цьому уточнюється, що 80% від ринку електрокарів складають машини з пробігом.
Відомо, що найбільш популярним електромобілем в Україні з величезним відривом залишається «Nissan Leaf». За листопад даний автомобіль придбали 344 українця.
Другим за популярністю є BMW i3, який купив 41 українець.
Tesla S на третьому місці за популярністю. За місяць таку машину купили 34 українця. На четвертому і п'ятому місяці відповідно знаходяться Renault Zoe (28 одиниць) і Fiat 500e (24 покупця).
З початку 2018 року в Україні пройшли реєстрацію 4812 електромобілів, що вдвічі більше ніж за такий же період часу в 2017 році.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:01

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash. . "Мінус роботи охоронцем - вам можуть...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...